Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, kiábrándultam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, kiábrándultam a barátomból?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal, mindketten 30-as korosztály vagyunk. Az elején minden nagyon jó volt, sportos volt, kidolgozott teste volt, mentünk mindenfele, étterembe, kávézni, cukrászda, stb és persze nagyon egy hullámhosszon voltunk.

Amióta együtt vagyunk viszont elkényelmesedett, felszedett +15 kilót, már nem megyünk el sehova, csak dolgozunk, én viszem a háztartást, ő meg csak számítógépezik… Én is kicsit meghíztam, de rendszeresen futok, otthon tornázok és a kajára is nagyon figyelek aminek szerencsére van látszata is. Noszogatom őt is, hogy csinálja, de nincs kedve, most rossz napja van, stb. És az a baj hogy már nem is kívánom így, az eddig feszes hasa most lóg le… Át se ölel már az ágyban, puszit se ad, semmi, beszélgetni se beszélget velem csak nézi youtube-on a játékot… Egyre többet veszekszünk és nem tudom mit tegyek, szeretem, de így teljesen kiábrándulok belőle… Érzem rajta, hogy megbántom ezzel és neheztel rám emiatt, sokszor emiatt inkább távolságtartó velem… Mit tehetnék?


2021. jún. 18. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 év alatt azért ez hatalmas változás, minden tekintetben, és nyilván csak rosszabb lesz. Le kell ültetni, és elmesélni, hogy mi bánt, ráadásul nem is a külseje, amit hangsúlyozol a legnagyobb probléma, hanem hogy nyugdíjas házaspár lettetek egy év alatt.
2021. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem szereted.


Kivetétettél rá egy képet, és azt szeretted, hisz a projekció az ábránd, és a valóságból nem lehet kiábrándulni, csak abból, amit képzelsz.

2021. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
persze ha valaki felhozza, hogy meghízott egy nő, az egész ország felháborodik
2021. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azzal kezdted, hogy kiábrándultál.

A viselkedése alapján ő is.

Minek húzzátok ezt?

2021. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Mi is ugyanígy jártunk, (30-asok voltunk), csak nekünk a hirtelen jött szerelemből gyors házasság is lett. Egy év után mi is ott tartottunk, ahol ti most. Mi egy év után váltunk is.
2021. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem a hízás a fő probléma, hanem az, hogy olyan, mintha egy szobanövénnyel élnél együtt. Semmi értékes, közös program, intimitás, csak képernyőbámulás. Megértem, ez engem is zavarna
2021. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia nálunk is ez van, csak fordított felállás és mobilozás amint haza ér.

Én külsőre nem változtam ahogy megismert. Ő Sokat rossz irányba változott, az otthon sem érdekli mi 7.évben vagyunk de kb 3eve megyünk lefelé..

2021. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Át se ölel már az ágyban, puszit se ad, semmi, beszélgetni se beszélget velem csak nézi youtube-on a játékot… " na nálam ez gáz, nem az hogy meghízott. Így biztos szakítanék.
2021. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!