Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklató, öngyilkossággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklató, öngyilkossággal fenyegetőző, szerelmes fiú baráttal mit tehetnék? 26/L

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok! 1 éve van valakim.

Fiús lány vagyok, ezért többnyire fiú barátaim is vannak, nem jövök ki jól lányokkal. Egyik fiú barátom, aki kizárólag csak barát számomra, beismerte pár hónapja, hogy szerelmes belém. Nagyon régóta ismerjük egymást és jóban vagyunk, úgymond legjobb barát. Én akárhogy próbálom neki megmagyarázni, hogy szeretem, mint barát, de ebből sosem lehet több, ő nem érti meg. Mindig szomorú, azzal fenyegetőzik, hogy megöli magát, mert mindig is engem szeretett, nélkülem nem ér semmit az élete. Folyton hívogat, keres, féltékenykedik. Sajnos meséltem neki a páromról, azóta még jobban féltékeny. Nem lehet levakarni. Nem akarom elveszíteni, sokat jelent számomra, de megőrjít azzal, amit mostanában csinál. Nem normális dolog. Vártam, hogy hátha kiszeret belőlem. Néha tudunk normálisan beszélgetni, de aztán megint átvált féltékenykedő öngyilkosjelöltbe.

A nővére is bezavart a képbe. Rámír egy olyan szöveggel messengeren, hogy kiköltözteti hozzám, ha én nem fejezem be? Mintha én lennék a hibás.

[link]

Én nem akarom őt elveszíteni, nagyon sokat jelent és fontos nekem! De nem akarom hogy ezt csinálja! Mást szeretek, és ezt már mondtam neki is sokszor, hogy fejezze be a butaságot, de soha nem hallgat rám. Most a nővére is azt hiszi, hogy én direkt szórakozok vele, meg minden. Meg végül én leszek a hibás, mert jóbarátok vagyunk. Nem akarok bűnbak sem lenni ebben, és nem akarom, hogy hülyeséget tegyen, megölje magát azért, mert letiltom és nem válaszolok neki.

Most komolyan, akkor mit tehetnék ebben a helyzetben vele?

Bocsánat a rendszertelen írásért, de most nagyon ideges vagyok és már reszketek az idegtől! Lassan én is becsavarodok ettől a helyzettől!

Mit csináljak?



2021. jún. 20. 14:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Full igaza van a nővérének. Mi a fszért dumálgatsz még vele?
2021. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a nővérének. Hagyj neki békét, ne is beszélj vele. Csak adod alá a lovat.
2021. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

ha tényleg fontos lenne neked, hagynád


de neked kell a folyamatos ego-boost

2021. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vagy elveszíted vagy így folytatódik tovább. Nem bezavart a testvére, hanem szólt, hogy nem tud továbblépni a srác, ha barátok maradtok és rossz neki néznie a testvére szenvedését. Ő csak ezt az oldalt látja. Nem is értem és ha tényleg öngyilkos lesz, mert meglát a pároddal egy közös képet, amikor ti barátok maradtatok, majd mit csinálsz? Megköszönöd a barátságát? Hogy tudsz valakivel barátságban lenni, hogy tudod, hogy szerelmes beléd, hogy szeretne veled lenni, szeretkezni veled? Hogy tudod, hogy csak azért kedves veled, mert szeret és reméli, hogy összejöttök?
2021. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen igaza van a nővérnek. Remélem holnap reggel szépen odalesz cuccolva a gyerek hozzád aztán kopogtat.
2021. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Kapcsolat megszakítása. Ez nem konfortos neked, neki meg szenvedés. Önzö vagy. Nem tudod viszonozni amit érez, engedd el
2021. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamit, valamiért. Ha nyugalmat akarsz, akkor hallgatsz a nővérére. Már rég elveszítetted mint barátot, ez mindkettőtöknek szenvedés, engedd el!
2021. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Ennek a barátságnak annyi. Nagyon önző vagy. Azért nem akarod megszakítani vele a kapcsolatot, mert NEKED szükséged van rá. Pedig az ő helyzetét nézve ki kéne lépned az életéből.

Mellesleg a párod hogy tolerálja, hogy a legjobb barátod szerelmes beléd, te pedig nem tudsz elszakadni tőle?

2021. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8 Az egy másik téma, volt abból is rengeteg vita már. Mikor a barátom becsiccsentett egyszer, ráírt dühöngve a páromra, olyanokat, hogy ő nem is szeret engem tiszta szívvel, mint ő, és hogy nem érdemel meg. Aztán fenyegette is, hogy ellátja a baját, ha nem száll le rólam. Persze tudjuk, hogy az alkohol hatása volt, 50 kilós vaságyastól, nehezen ártana bárkinek is. De azért nagyon megbántott akkor is, csak én újra meg újra megbocsátok. Most nem akarok írni már neki, de érkeznek folyton az üzenetek tőle, hogy miért nem írok, miért nem beszélünk. Tényleg tiltanom kéne, csak vívódok folyamatosan, és ki vagyok készülve miatta.
2021. jún. 20. 15:12
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hanyd a sracot. Csak rossz lesz mindkettotoknek
2021. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!