Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férjem egy drága, váratla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem egy drága, váratlan, de főleg hihetetlen, nem a mi pénztárcánknak való ajándekkal lep meg, az mekkora eséllyel a megcsalás jele? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

A férjem egy nagyon, de nagyon sok pénzbe kerülő meglepetést jelentett be. Amikor elmondta, fel se tudtam fogni, hogy ez nem vicc, hanem igazából megtörténik. Ugyanis nem vet fel minket annyira a pénz, hogy ilyesmit megengedhessünk magunknak. Ez ugyanis inkább a tehetős, sőt, kifejezetten gazdag emberek területe, és nem a miénk. Persze örültem, mint majom a farkának, de közben meg azóta sem tudom felfogni, hogy ez lehetséges, és igaz.

Valaki szerint ez jelentheti azt, hogy megcsal, és így enyhíti a lelkiismeretfurdalását. Szerintetek lehetséges? Nem tudok hűtlenségről, és nem látok gyanús jeleket sem, legalábbis ezen a meglepetésen kívül. Meg honnan volt rá pénz?! Mint mondtam, nincs olyan fényes anyagi helyzetünk, mint azoknak, akik ilyesmit szoktak. Bár ez a pénzügyi kérdés már kevésbé a párkapcsolatok kategória, tehát elsősorban az a kérdésem, hogy mennyire valószínű, hogy megcsalást próbál kompenzálni ezzel a megfizethetetlen költségű ajándékkal?


2021. jún. 22. 00:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Ez a noi "logika"? Pffffff....



Ha megcsalna, akkor a masik csajnak venne cuccokat....



37F incel

2021. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Le se írtam, mi a meglepetés. Bár a kérdés szempontjából nem is lényeges, leírom, úgyis valaki kérdezné. Egy utazást vett, de egy nagyon drága utazást. Mint mondtam, ide inkább a gazdagok utaznak, a tehetősek, nem a mi anyagi helyzetünknek való.

Fél hónapos (15 vagy 16 napos) napos ott tartózkodást vásárolt egy olyan luxusos hotelbe, ami egy kis szigeten van, az egész sziget ezé a méregdrága hotelé. Baromira messze van, maga a repjegy is egy vagyon... Télen lesz maga az út, mert ott akkor van a nyár.

Értitek, eddig csak fapadossal, ha repültünk, most meg fél napos repülőutat kiperkál nem fapados járatra? Nem tudom, mi folyik itt...

2021. jún. 22. 00:49
 3/21 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy incel? Lmbtq fogalom?
2021. jún. 22. 00:50
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olcsón jutott hozzá csak lovagnak akár tünni

Lehet last minit is

2021. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem lehet last minute, mert télen lesz.

De arra én is gondoltam, hogy esetleg a koronavírus helyzet miatt lejjebb mentek az árak. De ennyire?

2021. jún. 22. 01:06
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Akkor ezek szerint nem tudod, h mennyibe kerult konkretan az ut. Hat igy nehez mit mondani, kerdezd meg tole mennyi volt.

Amugy nem hiszem, h ezzel kompenzalna, mert ez csak telen lesz, sztem ha a kompenzalas lenne a cel, olyat vesz, amit most tudsz hasznalni/kihasznalni.

2021. jún. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Nemtudom a nőknek a meglepetés szóra miért indul be a kattogójuk. Nem lehetne csak örülni neki? Miért kell mindig vmi szarságot összeollózni a meglepetés okára? Érdekes h benned sem merül fel az h talán azért kapod mert SZERET? 🤦🏻‍♂️
2021. jún. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

Egy. Magat lepte meg azzal, amire nagyon vagyott. Ketto. A kozos kasszabol. De megcsalast semmikepp sem latok. Viszont szamomra nem jobb, hogy onzoseget es nem megbeszelest nagyvonalusag kontosebe rejti.

Hacsak nem egy szutykosabb muanyaghulladekos atoll monszun idejen.

2021. jún. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Arra nem is gondoltál, hogy ő maga is szeretne elutazni oda? A megcsalást nem ebből veszed észre, hanem annak már bőven-bőven vannak előjelei.
2021. jún. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14%
Inkább vinné a barátnőjét az a nyomorult, mint egy ilyen nőt.
2021. jún. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!