Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, csak a pénz miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, csak a pénz miatt van mellettem, kihasznál, de mégse tudok vele szakitani. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Most eppen betelt a pohar es osszevesztunk, en tenyleg mindent megadok neki, nem dolgozik, mar a masodik autot kapja, utazgatunk.


Honapok ota nem volt koztunk gyongedseg. Most szova tettem, es sajnos nagyon rosszul jott ki, mert egy regota tervezett utazast mondtam, hogy nincs ertelme menni, mert az csak neki jo, en meg nem kapok semmit


Nagyon kiborult, tort, zuzott, mondta, hogy tunjek el a hazbol (az enyem)


Kesobb probalt kedves lenni, de nem jelent semmit, azt akarom, hogy menjen el. de nem vagyok kepes kirakni. nincs hova mennie. De mar nem hiszem, hogy szerelmes vagyok bele.


Azt tudni kell, hogy nekem nem volt korabban kapcsolatom, nem tudok ismerkedni, nem is vagyok vonzo.


2021. jún. 22. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit kellene tenned, de mégsem teszed, akkor hogyan vársz bármilyen segítséget? Egyáltalán mit vársz?
2021. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Játszod tovább a mindenki által kinevetett/megvetett szerencsétlen cuckot, pénzeszsákot, lúzert.


2. Szakítasz vele.

2021. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem méltó társ, nem is szeret, te sem őt. Tedd ki nyugodtan, kapott autót, aludhat benne.
2021. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a nő?
2021. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is jó lenne egy ilyen barom 🤔
2021. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem már a kezdetektől tudtad, hogy csak a pénzedért van veled, csak most már nem kapsz semmit a pénzedért cserébe, és ez zavar. Normális kapcsolatban nem kell eltartani, autókkal, utazásokkal megvásárolni a társunkat.
2021. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy vonzo, de gondolom a csaj meg igen. El kell keseritselek, ha a no nem maszik rad nedvesen es sugja a fuledbe hogy akarlak, akkor nem csak hogy nem szeret, de meg csak nem is twtszel neki,nem is kivan. Hogy tudsz ilyen novel lenni? A penzert kedveskedik. Szerintem add lejebb az igenyeid es probalj egy hozzad hasonlo vonzosagu partnert megimserni es megszeretni.
2021. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Akkor szepen focizd ki, azt johet a kovi golddigger. Van beloluk rendesen. Legalabb lesz egy kis valtozatossag...



"nem tudok ismerkedni, nem is vagyok vonzo"



Ugyan mar.... Cash is King 👑



37F incel

2021. jún. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

(OFF) Az incelek minek járnak ide mindenféle topicba osztani az "észt", ami nincs nekik, hiszen pont azért nincs kapcsolatuk, mert lúzerek?

(ON) Dobd ki, és keress olyat, aki megbecsüli amit kap.

Nem azzal van a baj, hogy kocsit veszel neki meg utazgattok (én is vettem a nejemnek, természetes dolog, és mi is szeretünk utazgatni, és baromira nem érdekel, hogy majdnem 4x annyit keresek mint ő, tehát belefér - mert nem a pénzemért van velem).

A baj azzal van, hogy cserébe hálátlan, kutyába se vesz, se szeretet, se tisztelet...

Tuti találsz majd olyat aki tisztelni, szeretni fog, hidd el, ettől még egyedül lenni is jobb lesz egy darabig.

2021. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!