Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom túl sok füvet szív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom túl sok füvet szív ami engem zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom (26) túl sokat szív, engem ez nagyon zavar és hiába már előttem nem szokott, de ahogy eljövök otthonról egyből rágyújt. Többszőr mondtam neki, hogy nekem ez így nem fog menni, nem egészséges az amit csinál. Mindig azzal jön, hogy van ahol legális és gyógyszerként fogyasztják. Ezzel tisztában vagyok, hisz én éltem az USAban ahol legális volt. De akkor sem kell szerintem naponta többszőr rágyújtani. Mit tanácsolták? Mi a véleményetek erről?

2021. jún. 22. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Például hagyd ott, ha zavar. Nálam biztos hogy kizáró ok lenne alapból.
2021. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én kidobnám. Gyűlölöm a drogosokat.
2021. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki, hogy téged ez komolyan zavar és ne füvezzen ennyit. Ha nincs változás, akkor meg szakíts. Ha van, de csak ideiglenesen és utána megint visszatér a korábbihoz, akkor is. Én amúgy már rég kidobtam volna, nálam ez egyértelműen kizáró ok.
2021. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha Magyarországon csinálja, akkor bajba fog kerülni, mert itt elvileg ez nem egészen legális. Ráadásul emiatt a beszerzés is nehézkés és drága, és ha egyszer lemeszeli egy rendőr, akkor máris ott a baj.


Ráadásul sok füves van aki utána simán vezet vagy csinál olyan dolgot amit már részegen is életveszélyes, ami újabb probléma.


Meg ha csak néha tenné... De ahogy írod ez már olyan, mint a láncdohányzás. Semmi mértéktartás.


Magyarországon ezért sem igazán okos ötlet "legalizálni", mert kiindulva a cigi, alkohol, gyógyszer és étkezés területéből - nem ismerjük a "mérték" kifejezést. Majd ha ezekben sikerül példásan megtartani a mértéket, akkor lehet füvezni is. Addig nem jó ötlet.

2021. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Azt gondolom hogy ha nem képes kompromisszumot kötni akkor nem szeret igazán.

Nyomatékosítani kell hogy mi az ami neked belefér. Adsz neki x időt változni, ha nem teszi akkor részedről vége.

Viszont akkor tényleg lépni kell, mert lehet azért sem változik mert tudja hogy úgyis vele vagy és nem lépsz semerre

Az én párom is szívott minden nap mikor megismertem. Közöltem hogy nekem ez sok. Heti 1 ami nekem belefér.

Annyit elnézek.

Ez már 1 éve működik is köztünk.

2021. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Remélem a kérdésedet olvasva, a rendőrség megoldja a problémád, és a drogos féreg állat, meg megy a böribe.
2021. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
keressél olyat, aki nem drogfüggő?!
2021. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Már az első után kibaxnám. Hányingerem van a szagától is.
2021. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy magadhoz való fiúkát, fapináknak nem való ilyen pasi.
2021. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Félreértitek, Californiában éltem. Engem ez nem zavarna, hisz ott olyan volt mint itthon az alkohol. De szimplán az is zavarna ha valaki minden este elkezdeni whiskyzni. Heti 1-2x belefér. De ez már sok nekem.

Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat :)

2021. jún. 23. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!