Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sok érzelem, túl kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok érzelem, túl kevés idô. Ti ezt hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
A helyzetünk az, hogy házasok vagyunk. De túl kevés időnk jut egymásra. Én is dolgozom, a páromnak sportkarrierje van, ami miatt folyton utazgat. Beszéltem, beszéltünk erről a szituációról sokszor már, de valahogy akárhogy is keressük, nem találunk -egyelőre - optimális kompromisszumot. Az van, hogy 3 éve nem volt olyan, hogy együtt töltsünk legalább csak 1 hetet valahol kettesben. Mindkettőnknek nagyon fáj ez a szituáció. Mikor mellettem van annyi mindent kell belesűrítsünk abba a kis időbe, azt sem tudom hol kezdjünk neki, meg sem szokom a jelenlétét máris menni kell tovább. Ő most egy sportsérülés miatti rehabilitációt folytat, napi 2x2.5 órán át. És ez így fog menni egész télen, aztán kezdődik a versenyszezon...Nagyon szeretjük egymást. De hogyan oldhatnánk meg ezt?
2019. dec. 10. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
14 év házasság, 4 pici gyerek (5 éves a legnagyobb), kb havi 1 1 hetes üzleti út. Mi az alvás rovására foglalkozunk egymással. 9-re alszanak a gyerekek, igyekszünk éjfélig ébren lenni, akkor beszélgetni, szeretkezni, tárrsasozni, atb. Programokra mi sem tudtunk még elmenni a legnagyobb születése óta, nincs segítségünk, egy hét maga lenne a kánaán kettesben. 😄 Csak az esték vannak, meg a hétvégi alvásidők, ezeket igyekszünk kimaxolni.
2019. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Add fel a munkádat. Vagy próbálj olyat keresni, amit távban is végezhetsz és utazzatok együtt.
2019. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azért együtt töltött idő nélkül piszok nehéz,előbb-utóbb csak megszokás lesz belőle és egy felszìnes kapcsolat,szerintem..
2019. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A sportkarrier vége azért látható. Arra kell gondolni.


Ha az aktív sportnak vége lesz, akkor lehet olyan életet kialakítani ami mindenkinek megfelelő.

2019. dec. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!