Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánom a szexet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem kívánom a szexet a társammal. Ha akarnám is csinálni akkor túl fáradt vagyok hozzá. Nincsen semmilyen más nő sem a háttérben, és semmi ilyesmi. Mostanában ezen sokat veszekszünk mert neki több szüksége van a szexre mint nekem.. Mit lehetne tenni? Van rá esély hogy a szervezetemben van valami probléma? Kevés tesztoszteron talán? Nem szeretném ha erre rámenne a kapcsolatom :(

2021. jún. 24. 02:29
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Én pont olyan vagyok, mint a te feleséged, hogy többet vágyom a szexre,az én feleségem is olyant mint te, hogy nulla igénye rá.

Érdekes, hogy, ez miért van?

Amikor rákérdezek a

feleségemél, hogy mi az oka annak, hogy semmi igénye nincs a szexre, mindig azt mondja, hogy nem tudja, vagy az idő hiányára fogja, hogy nincs idő rá.

2021. jún. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az nem jó, ha máshogy elégíted ki?
2021. jún. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem most a libidom a meleg miatt 0

Egyszeruen utalom a meleget a nyarat ilyenkor sokkal kevesbe szeretek szexelni mert az is meleg

En inkabb osztol tavaszog vagyok aktiv

2021. jún. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg más a szexuális étvágya, mint neked, ami ellen nem tudsz sok mindent tenni, esetleg olyankor orálisan elégíted ki. Nálam a sport, mozgás fokozza a vágyat, illetve ha több külön programunk van.
2021. jún. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es. Nálunk ugyanez. A feleségem simán leélné az életét szex nélkül, már mondta is. Én már mindent próbáltam, nem vevő semmire. Oké, akkor velem van a baj, nem kellek neki. Erre meg azt mondja, nincs velem semmi baja.
2021. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

A sok értelmiségi lepontozó😁🖕

A fene sem érti a ti gondolkodásotokat.🤔

Ti annyira full tökéletes életet éltek, hogy csakis más hibáit veszitek észre a ti hibáitokat meg nem akarjátok észre venni? ☝️😉

2021. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Nekik tökéletes az életük, 80 év szerelemben, kicsattanó libidóval, napi 3 szexszel.


A tanácsaik kimerülnek a rózsaszín örök melódiában: beszéljétek meg, vagy válj el. 😂

2021. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4. Elégíts ki egy olyan embert orálisan, aki megtiltotta az orális szexet! Nálunk semmi sem fokozza a párom libidóját, esélytelen bármi is!
2021. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
És mást sem kívánnál? Pl. meglátsz egy jó nőt az utcán, és fantáziálsz...
2021. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!