Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos a nőiesség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a nőiesség a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Miben nyilvánul meg mit teszel érte?


Kezd nem tetszeni barátnőm.kb 2éve főleg a virus miatt nem látom semmi másban csak szabadidő alsó neg régi pólók mert nem lehetett menni sehova, meg mikor ő megy reggel én még alszom.


2021. jún. 24. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
1 éve és 4 hónapja van ez a vírusmizéria.
2021. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Ez a vírusmizéria (bezárkózottság, nyomottság, reményvesztettség, otthoni munka, stb.) eléggé hajlamosítja az embert, hogy elhanyagolja magát. Hasonló helyzetben én megkértem a párom, hogy kicsit figyeljen jobban a külsejére, mert hosszú távú kapcsolatban is fontos, hogy vonzóak maradjunk egymás számára. Egyúttal viszont légy türelmes, nézd azt is, hogy más téren rendben van-e az élete, rendben van-e a kapcsolatotok, mert más problémák kivetülése is lehet, ha elhagyja magát.
2021. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Köröm festés, finom illatú dezodor. Néha kényeztetem a bőröm, hogy puhább legyen. Általában ruha nélkül vagyok itthon, de van h felöltözök szexibe(csinos bugyi-egyberuha) és megcsinálom a hajam, vagy ha picit lustább vagyok akkor csak egy szebb itthoni ruhát veszek. Ha mégjobban el akarom csábítani még akár ki is sminkelem magam a szexi szetthez.
2021. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Itthon én sem tolom túl a divatozást. A leszszexibb szettem az éva kosztűm 40-fokban.
2021. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
A vírus, az összezártság két dolgot hozott a kapcsolatokban: ahol minden stimmelt ott újabb babát és még erősebb kapcsot, ahol már eleve nem volt rendben minden ott meg eltávolodást. Nálatok az utóbbi verzió játszik. Ez nem a nőiességről szól, hanem az érzelmek erős halványodásáról amit a tudatalattid a "már nem tetszik a barátnőm"-re konvertál a felszínen.
2021. jún. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Most már lehet, szervezz randit. Vidd el vacsizni, ahova fel kell öltözni. Próbáld meg feléleszteni a tüzet.

De az első, hogy beszélj vele. Én otthon sokat vagyok melegítőben, de nem ez az agyonnyúzott mackó alsó, hanem majdnem mint egy leggings, és ha lehet kicsit csinibb pólót, topot veszek fel hozzá, tehát nem kínyúlt, három számmal nagyobbat stb.

Tehát a kommunikáció lesz az első kulcs, a második meg hogy újra egymásra találjatok, kell a romantika, a randizás akár 15-20 év kapcsolat után is. :)

2021. jún. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Már hogyne lehetne menni? Mi mindig voltunk valamerre. Vagy csak sétálni a városban, vagy bevásárolni, vagy a természetben, vagy rokonoknál. Sokat kirándulunk. Majdnem minden hétvégén.
2021. jún. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát vidd el valahova, ne azt várd, hogy kisestélyiben üljön otthon a kedvedért. Amúgy ez a kérdés volt már régebben is.
2021. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ez nem a nőiességről szól, hanem az érzelmek erős halványodásáról amit a tudatalattid a "már nem tetszik a barátnőm"-re konvertál a felszínen."

Ugyan. A legtöbb embernek nem tetszik, ha a korábbiakhoz képest igénytelenné válik a párja.

2021. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És Te mennyire maradtál férfias? Mert a pörköltszaftos trikó meg a szakadt gatyád ugyanúgy nem szexi neki sem.
2021. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!