Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos a nőiesség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a nőiesség a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Miben nyilvánul meg mit teszel érte?


Kezd nem tetszeni barátnőm.kb 2éve főleg a virus miatt nem látom semmi másban csak szabadidő alsó neg régi pólók mert nem lehetett menni sehova, meg mikor ő megy reggel én még alszom.


2021. jún. 24. 23:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én direkt ezert vagyok hajlandó csak szakadt cuccokban ismerkedni.
2021. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
94%
Na ilyenkor röhögök nagyokat. Mindig az időjárásnak megfelelően vagyok felöltözve, sokszor sportos, utcai ruhában, de vannak elegánsabb darabjaim is, amiket jobb napokon felveszek. Tiszta, ápolt, rendezett küllemem van, csak éppen nem öltözöm kisestélyibe, amikor parkba megyek. És akkor megkapom, hogy mennyire nem vagyok nőies, mivel a macskaköves járdán nem vagyok hajlandó tűsarkúban tipegni, hanem sneakerst vagy balerinacipőt húzok fel a lábaimra. Aztán a kedves delikvens aki kritizál engem, összejön a (csak és kizárólag a randi kedvéért) kikent-kifent díszpcsával, aki a hétköznapokon segget mosni sem szokott, majd pár hónap elteltével csodálkozik azon, hogy milyen slampos lett a nője. Hát szívem eddig is olyan volt a nő, csak pasit akart fogni magának, azért kaparta össze magát. Sokszor nem is értem, hogy ti pasik mit vagytok kiakadva mindenen. Pl.: Elvesztek egy szűz libát feleségül, mert milyen kis erkölcsös szerintetek, aztán közben azért nem szexelt 30 éves koráig, mert aszexuális. Ti meg csodálkoztok, hogy a szent asszony nem fekszik le veletek. Meg hasonló vicces dolgokat műveltek, ennyire a fszotokkal gondolkodtok az agyatok helyett. Idióták.
2021. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!