Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak barátságot érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak barátságot érez a tanárunk iránt?

Figyelt kérdés
Közösen járunk egy nyelvtanárhoz, egy pár vagyunk (hetero, férfi és nő), és van egy nagyon cuki nyelvtanárunk, aki hozzánk hasonló korú fiatal nő. Én ismertem előbb a tancinkat, így mutattam be a barátomnak, és kezdett el ő is hozzá járni. Nem vagyunk napi szinten beszélőviszonyban a lánnyal, de nagyon szeretjük. Viszont a barátom néha felhívja többórás beszélgetésekre, hogy "lelki támaszt nyújtson neki a nehéz helyzetben". Szerintem, a lányt ismerve, ezt ő sem tudja hova tenni, kicsit zavarban is van előttem, de nyilván ő sem mer többet belegondolni, mint barátság. Lehet,hogy nem kellett volna neki ennyire sok jót mondanom a lány személyiségéről? Nem egy top nő egyébként, én vonzóbbnak érzem magam, viszont a lánynak nagyon szép arca van, különlegesen szép (de testre nem a legjobb).
2021. jún. 25. 22:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a lány is párkapcsolatban él. Csak nekem fura ez, hogy ennyire jóban akar lenni ezzel a nővel a barátom, és mintha le akarná nyűgözni, hogy rengeteg mindent elmond neki magáról, lelki dolgokat is,meg családi ügyeket is.
2021. jún. 25. 22:16
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan párkapcsolatban vagytok és nem veled tisztázod ezt, hanem ide írod idegeneknek?
2021. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, én széjjelcsapnék köztük.
2021. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért a pofátlanságnak is van határa, és most a párodra gondolok.
2021. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:'( Neki ez normális, hogy barátkozik, de nem tudom, elbizonytalanodtam a barátnőim reakcióján, szerintük férfi-és lány barátság nincs, főleg nem ilyen kontextusban.
2021. jún. 25. 22:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozzon férfiakkal vagy 60 feletti nénikkel.
2021. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A lány párkapcsolatban él, mégis barátod nyújt lelki támaszt? Olyan, mintha rossz lenne a kapcsolata, ő pedig várja a lepattanót.


Férfi és nő között nagyon nehéz szoros barátságot elérni úgy, hogy ne legyen több. Olyankor működhet, ha kicsi koruk óta ismerik egymást. Nem egészséges, ami közöttük van.

2021. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem kéri a lány és nem várja a lepattanót, mivel mindkettőnknek elmondta a problémáját és egyáltalán nem "különcködött" a barátommal, teljesen egyenlőnek kezelt minket, pont ezért fáj, hogy a barátom miért érzi úgy,hogy neki hívogatnia kell..
2021. jún. 27. 16:57
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Én csak annyit mondanék,hogy nagyon kínos,ahogyan viselkedsz.

És szerintem nem csak nekem.

2021. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért vagyok kínos?
2021. jún. 27. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!