Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szabadulhatnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulhatnék meg ettől az érzéstől és miért van egyáltalán?

Figyelt kérdés
6,5 évig jártam egy fiúval,de ennek már 2 éve.Én szakítottam vele,mert már rég nem voltam vele boldog. másfél éve járok egy fiúval akivel nagyon szeretjük egymást.Egyszer megemlítette valaki h. nagyon hasonlít a volt barátomra(ez nekem eddig nem jutott eszembe, és szerintem nem hasonlít csak annyi h. ő is baseball sapkát hord,de minden másban különböznek), viszont azóta nagyon sokszór eszembe jut a volt barátom(nem hiányzik, inkább undorodom tőle), ha a párom haza jön, a fejembe látom ahogyan a volt párom nyitotta ki a kaput, vagy csak egyszerűen ő jut róla eszembe. Sőt van h. álmodok is a volt barátomról. De miért van ez.Annyira zavar.Pedig nem érdekel mint fiú, sőt tuti nem jönnék vele össze megint.
2010. aug. 26. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

hátööö...ez fura

ha nem emlitették volna meg hogy hasonlit rá akkor szerinted nemis jutott volna eszedbe a volt barátod? szerintem ne érdekeljen! idövel elmulhat!!

2010. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
HAsonlóság lehet,de konkrétumokat nem tudnék,a volt barátom:szőkésbarna,rövidhajű, izmos,de tömzsi, alacsony. A mostani:igaz ő is szőkésbarna,de göndör, bár le szokta vágni tüsire, ő is izmos,de ő inkább vékony,olyan szálkásan,ő se sokkal magasabb nálam,de se a járásuk,se az arcuk,szokásaik nem hasonlít, 2 teljesen eltérő ember.
2010. aug. 26. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló és lehet hogy annak hatására hogy most eszedbe juttatták volt barátodat megint felrémlett benned a sok együtt töltött idő... nem csodálkoznék ha még kötödnél hozzá hisz rengeteget voltatok együtt de ha szereted barátod ez az érzés el fog mulni ha pedig nem tisztázd magadban biztos nem ragaszkodsz még az elözöhöz!
2010. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell hogy hasonlitsanak hidd el az én barátom és volt barátom se hasonlit!
2010. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ez már régóta így van, amikor összejöttünk rá kb. 2 hónapra mondták ismerősök és azóta tart.Szóval több mint 1 éve.
2010. aug. 26. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!