Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szabadulhatnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulhatnék meg végre az exétől? :S

Figyelt kérdés

Minden héten ír a páromnak legalább egy sms-t, vagy szimplán ráír msn-en és azután faggatózik (de persze csak finoman), hogy együtt vagyunk-e még, meg mindenféle bugyuta álindokkal keresi, hogy ezt vagy azt szeretné visszakérni, én meg mindig mondom a páromnak, hogy küldje el neki minél előbb, hogy végre megnyugodjon a kedves ex, de akkor meg talál valami mást, ami miatt keresheti. :S


Anno nagyon csúnyán váltak el, a csaj mindennek elhorda őt, azt mondta, sose akarja látni többé, csak amikor a háta közepét, és így tovább... akkor szépen le is tiltotta a páromat mindenhonnan, hogy még csak véletlenül se kerülhessenek kapcsolatba, de azt mindketten tudtuk, amikor mi összejöttünk, hogy az excsaj nincs még túl a páromon. Viszont legalább nem kereste (legalább is nem ennyit, mert akkor is zaklatta dolgokkal, hogy ilyen-olyan cucca még a páromnál maradt és kérné vissza, de kb havonta egyszer írt), most meg minden héten keresi.


A párom túl jó szívű és egyszerűen nem tudja (vagy nem akarja) lekoptatni, állandóan azt mondogatja, hogy "nem szeretné megbántai" a lányt, és hogy ezért válaszolgat neki mindig, meg hogy "ha nem foglalkoznék vele, akkor nem is idegesíteném rajta magamat", de én meg egyszerűen nem tudok nem foglalkozni vele, amikor állandóan jönnek a burkolt kis célzások a csaj részéről. A párom meg vagy túl vak, és nem veszi észre, vagy csak nem akar róla tudomást venni. Engem viszont nagyon zavar!


TÖBBRÖSZ elmondtam már ezt a páromnak (hogy zavar, és nem szeretem, ha csak úgy spanolásból beszélgetnek, mert ha valamijét visszakéri a csaj, az rendben van, és akkor a párom küldje is el neki minél előbb, de azon kívül nem kellene itt haverkodni...), és SOKSZOR beszéltünk már róla, hogy nekem ez gondot okoz, de a barátom sose változtat. Mindig elmondja, hogy buta vagyok, hogy ilyeneken aggódom, engem szeret, velem jár, velem van, és nem a másik csajjal, és hogy nyugodjak meg, ne agyaljak feleslegesen, meg ne foglalkozzak vele. De engem akkor is nagyon zavar.


Mit tehetek ebben a helyzetben? Lekoptatni nem az én dolgom lenne szerintem, hanem a párom dolga, de ő láthatóan semmit se tesz ennek érdekében, pedig már sokszor mondtam neki, hogy nekem ez nem esik jól.

Hogyan vehetem rá a páromat, hogy végre lerázza magáról a kedves exét? :S

Tippek?

Vagy írjak a csajnak én, hogy most már kopjon le?

Mindig talál valami új alibit, amiből írhat a páromnak... most már nincs is a barátomnál semmije, de még így is talál rá okot. Sőt, az utolsó 2 alkalommal, amikor írt neki, már ok se kellett neki. :S Csak úgy brahiból ráírt, és elkezdett kacérkodni meg flörtölni vele msn-en, úgy, hogy ráaádásul én közben ott ültem a párom mellett.

Tényleg nem tudom már, hogy mit csináljak. :S


Szerintetek?


21/L & 22/F (a csajszi is 21/L)


2011. szept. 12. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Bármilyen jószívű a párod, elvárható lenne, hogy a kedvedért megbántsa a zaklatója kis lelkét.
2011. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Solarian ***** válasza:
48%
Küldd el az annyába. Szép a magyar nyelv bővelkedik megfelelő kifejezésekben(k val b vel és a val kezdődnek).
2011. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit ismerős a probléma!

Mond meg a párodnak, hogy jogos a féltékenységed és kicsit már belefáradtál, hogy nem tartja tiszteletben az érzéseid!

Érdemes taktikázni ilyen helyzetben (ha már nem ad a véleményedre), és megmondani, hogy szóltál érte sokszor de nem tiszteli a véleményed és te nem fogod megvárni amíg eléri a célját az exe!


Az sem tisztességes ha csak azért csinálja a párod mert simogatja az egóját! Egyenlőre ennyi a véleményem.


33F

2011. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Szomorú képpel mond el a barátodnak, amit érzel.

Hogy ez a nő kikezdte a kapcsolatotok, és ez szépen rá is fog menni a kettőtök viszonyára.

Mond el, hogy nem szereted és nem TŰRÖD a játszmákat. Ők pedig azt csinálják. A lány biztatva van, mert a párod nem küldi el meleg éghajlata és szóba áll vele.

Szóval te egy egyenes férfit akarsz magadnak, és hogyha Ő nem ilyen ember ,akkor ne is húzzátok egymás idejét. (és akár mennyire szereted EZT el kell mondanod neki!)


Az meg a másik, hogy szerintem gonosz a barátod mert reménykedésre ad okot a másik lánynak és úgy, hogy ezzel a te szívedet fájdítja. Szóval tessék a rózsaszín ködöt eloszlatni, és kiállni magadért.


22/L

2011. szept. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

8:17 22L


Jó a szó tesó :)))

Egyetértek

2011. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33F voltam :D
2011. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
43%
szerintem menj el a csajhoz dumáljatok egy kicsit a pasidról mit szeretne tőle még...aztán jól pofozd fel szakísd ki a haját....aztán egy fa ágal üsd le...vid el egy olyan helyre ahol senki semláthatt meg titeket...és ot pedig adig üsd még el nem veszti az eszmélettét...és mikor fel ébred lőd felybe gond meg oldva:):D:D:D:D
2011. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nagyon nagy rib...anc a párod exe

én a helyedbe ki kaparnám a szemit

2011. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!