Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szabadulhatnék meg tőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szabadulhatnék meg tőle, és az érzésektől?

Figyelt kérdés

Úgy érzem teljesen tönkretesz és megfojt ez az érzés.

Szeretem és ezt ő tudja és nagyon ügyesen is játszik ezzel, sajnos ezt be kell látnom.


Megmondom neki, hogy hagyjon, eltűnik 2 hétre majd ismét megkeres. Minden ellene szól, azon kívül, hogy szeretem.

Tudom, hogy nem helyes kibékülni vele, de nem tudom gyűlölni. Megvárja ameddig elmúlik a haragom és után férkőzik megint hozzám.

Ha nem hallgatom meg telefonon zaklat, meg írogat. Mikor számot cseréltem egy fél napba nem került neki kideríteni az újat.

Igazából belátom, hogy betegesen üldöz, és megfojt az állítólagos szerelmével.


Mit mondjak neki, hogy végre békén hagyjon?

(Rendőrséggel próbálkoztam, de nem tartja vissza, mert a keresztapja rendőr így túl sok baja nem lehet...!)


Vagy ha elköltözöm a városból az megoldás lehet?

Mit tennétek?


2011. márc. 29. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy szárazon seggbe öklözöd, és utána téglát teszel a vaginájába, ha nem hagy békén téged.
2011. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én a lány vagyok.

És a pasi zaklat engem.


Egyébként komoly választ szeretnék, mert tényleg tanácstalan vagyok. A családom messze. Egyedül élek, és komolyan félek tőle....

2011. márc. 29. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a rendőrség is tehetetlen, akkor tényleg a költözés marad. Gondolom vidéken laksz egy olyan helyen, ahol mindenki ismer mindenkit.
2011. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szíves bocsánatát szeretném kérni. Nem tudtam, hogy kegyed hölgy. Akkor szeretném ajánlani magának, hogy fenyegesse meg a férfit azzal, hogy szárazon egy anális vibrátorral meg fogja támadni, és addig kínozza vele, amíg békén hagyja magát, egy életre. Ha ez nem válik be akkor ajánlom, hogy hívjon oda egy lovat, és az végezze a dolgát az igen mélyen tisztelt úriemberen.
2011. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!