Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szabadulhatnék meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szabadulhatnék meg a szenvedéstől?

Figyelt kérdés
nagyon szenvedek már. kb tavaj március óta nagyon szerelmes lettem egy velem egykorú lányba(19) de ő egyáltalán nem szeret a mai napig is, a nyáron sikerűlt annyira összehoznom a dolgot hogy csókolozzon velem nyilvánosan is, kézenfogva járkáltunk ide-oda vagy két-három hétig, a sexbe nem ment bele soha, és egyszer csak ősszel elkezdett pasizni és azóta is másfele jár, akkor vége lett a csókolózásnak, találkozgatásoknak velem kapcsolatban. de viszont én a mai napig se tudtam túltenni magam rajta és egyre jobban szeretem, mégha 2hetente is találkozunk akkor is.tanácsokat szeretnék hogy hogy tudnám megfűzni őt vagy hogy felejtsem el és szakitsam meg vele a kapcsolatot úgy hogy ne szenvedjek tovább..szeretnék már dűlőre jutni mert régóta megy ez a téma és érzem hogy ha nem lessz változás akkor komoly problémáim lesznek..:-S.nagyon szeretem és legszivesebben mindig mellette lennék és ölelném meg csókolnám de ő most egyszerre vagy 3 pasival is flörtől..nekem meg már lassan nincs energiám semmire.nagyon szomorú vagyok..segitsetek légyszi!
2011. jan. 15. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

A fájdalom elkerülhetetlen, a szenvedés választás dolga. ;)

Egyébként szerintem felejtsd el a csajt, nem jelenthetsz neki sokat ezek alapján... bár nem tudom, mennyit tud az érzéseidről, mit mondtál el vagy ilyesmi... de ha szeretne és akarna tőled vmit, akkor nem a másik 3 pasival flörtölne...

Hogy hogyan? Elég sok dolog fejben dől el... ha valami nagyon fáj, az előbb-utóbb úgyis el fogod felejteni és tovább fogsz lépni. Próbáld eltűntetni azokat amikről eszedbe jut és foglald le magad, hogy ne gondolj rá... és menni fog úgy. :)

2011. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így voltam egy sráccal, 2 évet elpazaroltam az életemből - felejtsd el a csajt, nem érdemes várni rá! ja, és tanulj + helyesen írni, az majd leköt *-*
2011. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Látom,írják páran,hogy felejtsd el...

Aki volt már valaha igazán szerelmes,az tudja,hogy ez nem úgy megy,hogy "én most eldöntöttem,hogy elfelejtem,aztán minden happy"...:(

Vagy lehet,hogy ez csak nálam van így...

Persze,az lenne a megoldás,ha elfelejtenéd,de sajnos az nem olyan egyszerű...

Próbálj más lány(ok)ra fókuszálni,talán úgy könnyebb lesz.

2011. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mar egyszer belementunk ebbe h felejtsem el, ket honapig nem is talalkzotunk telefonon is alig beszeltunk, most abba vagyunk hogy maradjunk baratok de ez mar volt felhozva nemegyszer...nemtudom milessz, nagyon bonyorult mar a dolog, es az se megoldas hogy vegleg eltavolodunk egymastol s nem is beszelunk az se menne egyik reszerol se.. muszaj valahogy osszejonnom vele csak meg nemtudom hogy hogy.. :(
2011. jan. 17. 21:26
 5/5 anonim válasza:

Voltunk már szerelmesek, és tudjuk mennyire nehéz "elfelejteni", de ugyanakkor a szerelem csak akkor jó, ha nem egyoldalúak az érzelmek.


Ha a lány nyíltan nem viszonozza az érzéseidet, és még rád is lép azzal, hogy másokkal flörtöl, akkor sajnos csak a felejtés marad, és keress magadnak "rendes lányt", aki képes arra, hogy viszont szeret.


A szerelmi bánat általában elég pocsék dolog, de a lényeg, hogy ne csinálj semmi hülyeséget. (Higgy benne, hogy valahol él egy lány, aki éppen Terád vár.)

2011. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!