Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdekli a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli a páromat ha elmondom neki, hogy zavar ha más lányok bikinis meg félmesztelen képeit likeolgatja?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 01:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
Ugyan miért kéne érdekelje? Semmi jelentősége h jelen vagy vagy nem.
2021. jún. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem érti.

A legtöbb férfinél a legelső, ami feltűnik, ha a feleségük elhagyja őket, mert amit mondanak neki korábban, az falra hányt borsó.

Életemben egyszer beszéltem olyan férfivel, akinél arra kellett rájönnöm, hogy egyszerűen nem hallja a női hangon elhangzó közléseket, és már azon voltam, hogy hívok egy férfit, hogy ismételje el neki, amit mondok,

Esetleg próbáld ezt!

2021. jún. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
26%
Minden ferfinek izgato, csak nem kuld lajkot. Esetleg a tevekepernyo ele is odaallsz??
2021. jún. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
En meg a ferjem amig meccset nez, fel vagyok gerjedve a cseh meg a walesi focistaktol. Elkepzelem, ahogy dugnak engem.
2021. jún. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%

#4

Nekem is bejönnek egyes focisták, de ilyet nem képzelek el, látom, hogy jó pasik, de nem fogok szimplán a külső miatt felizgulnj vagy arra gondolni, hogy dugnak engem. Nem értem az ilyen nőket. Te ha az utcán látsz egy jó pasit, akkor is ezt képzeled el?

2021. jún. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Królák.


Mindenkinek megalázó.

2021. jún. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
33%
ebben nincs semmi rossz. hagyd már békén. Ha ilyen apró jelentéktelen dolgokba is belekötsz akkor a végén nem csak lájkolgatni fogja
2021. jún. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az a rossz, ami a másik félt zavarja, a kapcsolat nem a férfi egyszemélyes ügye, ketten vagytok benne. Mond meg neki,hogy számodra ez megalázó, ha nem érti,akkor szerintem nem egymást keresitek. By the way, nem csak az idegen nőkkel kell udvariasnak lenni, hanem a saját csajunkkal is.
2021. jún. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
20%
Mert jól viseli a hisztit.
2021. jún. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%

#4

De nem lájkolod őket.

Addig rendben van, amíg egy férfi megnézi a csinos nőket, fantáziál róluk, de ne tegye ezt nyilvánossá. Engem is zavar, mikor ilyen képeket oszt meg a párom. Megalázó, mert itt vagyok neki én, és mintha nem lennék elég, hanem másra vágyna.

2021. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!