Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tart egy táv kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart egy táv kapcsolat?

Figyelt kérdés
már fél éve hogy a barátommal pár kapcsolatban élek még soha nem találkoztunk soha , és érzem hogy az a szeretett amit iránta érzek, úgy mond kezd " el menni", sokat szenvedtem mert nem láthatom meg stb... meddig tart egy táv kapcsolat ? és elmondja neki hogy már nem szeretem ? pedig nem akarom el veszíteni, olyan szánalmas dolog ez.

2015. dec. 13. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez a két féltől függ. Bár én magam nem nevezném kapcsolatnak az egészet, ha még csak nem is találkoztatok.
2015. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz arról,hogy ezt érzed.Ez csak megtörténik és kész,nincs melletted,hogy új impulzusok érhessenek,így nem csoda,hogy halványul a "képe".Ha néha találkoztok is mintha már nem ő lenne,mintha legutóbb nem ilyen lett volna,ismerős az érzés.Ha meg soha nem látod akkor pláne elmúlhat az érzés.
2015. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ő igazából magyar országon lakik én meg német országba szóval nagyon kevés az esély hogy találkozzunk
2015. dec. 13. 13:30
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Amilyen hosszú a távcső.
2015. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Annyira szegények vagytok,vagy csak nem akarjátok igazán a találkozást?
2015. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mi mindig is terveztünk egy találkozást de soha nem jön össze mert vagy az iskolával van baj vagy valami más
2015. dec. 13. 13:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Te soha nem eltel ezzel a sraccal kapcsolatban.

2. Nem vagyok kepes elhinni hogy miota "egyutt vagytok" azota egyikotoknek sem volt egy szabadnapja amin csak otthon doglott es semmit nem csinalt. Nemetorszarg itt van a szomszedban, ha nagyon akarta volna akkor valamelyikotok felugrik egy 5ezres wizzairre es eljon.

2015. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Két emberen múlik, meddig tart.Voltak már távkapcsolatból szövődő házasságok is, nagyon távolsággal is.

Nekem volt pasim az ország másik végében lakott.Előtte fél évig mi is csak leveleztünk, aztán találkoztunk is, de ritkán, bár próbáltunk kihasználni minden alkalmat.4 évig tartott.Aztán ő feladta.

2015. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha meg csak nem is talalkoztatok soha, azt nem lehet semmilyen kapcsolatnak nevezni...
2015. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer sem találkoztatok (az előtt sem, hogy "összejöttetek", akkor az nem kapcsolat... Még akkor sem, ha minden nap webcamoztok, bár ez a határ már kezd elmosódni, szerintem a rendszeres webcamozással baratság már kialakítható. Kapcsolat szerintem nem, de ki mit gondol. De ha esetleg még ez sincs meg, akkor az biztosan nem kapcsolat semmilyen definíció szerint sem.
2015. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!