Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulajdonképpen mire jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen mire jó a szünet egy kapcsolatban? Van értelme? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mi lehet a pasi álláspontja ha a szünet alatt egy másik lánnyal töltötte az egész szombat estéjét,igaz csak csók volt.De közben ott volt a helységben néha a barátnője is akivel épp szünetet tartanak. És szóltak is egymáshoz 1-2 szót.

A barátnő egész este egyedül volt és látszott rajta,hogy zavarja amit a pasi csinál.A srác viszont komolyan érdeklődött a másik lány iránt.Nem csak kalandként.


2010. aug. 26. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

-Tartsunk szünetet

-De hát szakításban voltunk!!

2010. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A szünet arra van, hogy a két fél meggyőzödjön arról, hogy hiányoznak-e egymásnak. akik szünetet tartanak nem biztosak önmagukban, a kapcsolatukban. nem tudják eldönteni, hogy jó-e nekik vagy nem.
2010. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Decoy ***** válasza:

a szünet hülyeség... lehet régen volt értelme de ma már szinte 100% hogy a szünet=szakítással...

amikor nekem ezt mondták már egyből tudtam hogy ennek a kapcsolatnak vége...

az ember csak el tudja dönteni hogy szeret valakit vagy nem...

2010. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne törődj a "barátnővel", egy hülye p*csa... szünet, ja persze, ő nincs vele, de azért mással se legyen? Vagy együtt vannak vagy nem. Ha pedig a srácnak már jóideje bejössz, akkor ő ezt már eldöntötte szerintem. Azt, hogy komolyabban érdekled, nem csak egy alkalomra, szerintem elárulja az, hogy az exbarátnője előtt kezdett veled. Ha úgy remélné hogy lesz még valami abból a kapcsolatból, akkor a háta mögött csinálta volna hogy ne derüljön ki, nem?
2010. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

néha lehet jó a szünet, amikor nem tudod eldönteni hogy akarsz-e vele lenni vagy nem, kipróbálod milyen nélküle aztán úgy tisztábban látod a szitut. szerintem legalábbis. de az tény h rohadtul nem korrekt ha nincsenek megbeszélve a játékszabályok mint pl. h mit lehet mit nem, illetve h mennyi ideig tart.


a sráccal meg sztem beszéld meg h először zárja le teljesen a csajjal a dolgot, de úgy h a csajnak is megmondja h szakít vele és viszlát, és csak utána gyere össze vele.. bár nem tudom egy ilyen sráctól várhatsz-e ennél többet a jövőben mint amit most az exével csinál.. én meggondolnám..

2010. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!