Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szakítanátok a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szakítanátok a barátnőtökkel, ha részegen az előszobában a padlóra kakilna?

Figyelt kérdés
Nem túl régi kapcsolat, kevesebb, mint 2 hónapja vagyunk együtt.
2021. júl. 1. 19:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
58%
Ha a barátnőm tényleg jó csaj és álmaim nője, akkor nem annyira érdekelne, de azért másnap mindenképpen megbeszélném vele és úgy is annyira fogja szégyellni magát, hogy nagyon rajta lesz a kiengesztelésen ;)).
2021. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Hellmano ***** válasza:
96%
Még hogy a lányok nem szarnak mi? ...
2021. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%
Dehogynem. Csillámporosat, rózsaillatút az előszobába.
2021. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%
Kerdezonek pocse van, mindegy.
2021. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%

Én is néha túliszok a célon, de maximum hányni szoktam, azt is tartom, míg el nem érem a wc-t.


Egyébként a provokatív kamukérdés.

2021. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
48%
10bév házassag utan 3 éves gyerek mellol eloszor "szabadultam" - Karacsony utan par nappal. Mikor hazaértem, lehánytam a fát! A ferjem jot nevetett....! "Vegre lazulok" címen. Ellenben amit ez a csaj csinált, az annyira undorito, hogy szavakat sem talalok!
2021. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom. Bulizós időszakomban elég sokat ittam, de sosem szartam össze az előszobát. :D és mivel jó sokszor voltam részeg, nem értem, mások hogy tudják ilyen szinten elveszíteni a kontrollt. Nem sajnáltam magamtól a piát, de mindig tudtam magamról.
2021. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
63%
Egyszer elmegy, de ha még egyszer előfordulna, kirúgnám a g.ibe.
2021. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát én lány vagyok, a 4 év kapcsolat alatt a párommal volt, hogy valamelyikőnknek megszaladt a buli (főleg barátokkal szervezett szülinapok) és takarítottuk egymás hányását, de basszus, szar még sose volt :D nem tudom őszintén, hogy mit reagálnék, attól is függ, hogy hogyan történne. Ha már az előszobáig eljut, kétlem, hogy azon a 10 méteren múlna ami a wc-ig van, szóval véletlen ilyen nem fordulhatna elő... direkt meg... azért nem ősember :D ő is fizet a lakásért, neki is érdeke, hogy ne szarjuk össze, szerencsére jól választottam...


23l

2021. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
78%
Egy rokonom is alkesz, és összeszarta már magát. Azt szokta mondani "az nem ember aki nem szarta még össze magát"
2021. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!