Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szakítanátok a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szakítanátok a barátnőtökkel, ha részegen az előszobában a padlóra kakilna?

Figyelt kérdés
Nem túl régi kapcsolat, kevesebb, mint 2 hónapja vagyunk együtt.
2021. júl. 1. 19:04
1 2 3
 21/27 Hellmano ***** válasza:
100%
20-as most erről az egyik szomszédom jut eszembe, aki full alkesz és 1 héten egyszer tuti folyik a lábaszárán a fos, amikor baktat hazafelé a kocsmából :D Az, hogy össze van hugyozva , mindig az alap nála. Egyszer a szembe szomszéd elött szart a bokor alatt azt le is kameráztam. Másik esete volt, mikor lazán a szomszéd fala mellé állt és sugárba lefosta a falát és ment tovább, mintha semmi se történt volna :D
2021. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem kicsit.
2021. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%
Egyetemista koromban voltam részeg, nem egyszer, nem kicsit, de azért a nem megfelelő hányáson kívül más sose fordult elő. Az valami brutálisan alja szint ha ennyire a sárga földig és még vagy 8 lábbal alá itta magát.. elég kiábrándító, egy beszélgetést mindenképp maga után von..
2021. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%

Egyszer én fősulis időszakomban sikeresen egy parkolóba szartam, de olyan kész voltam, hogy másnap reggel csak derengett valami. Hát mivel kitörölni nem tudtam a seggem, így az alsógatya jól szétkente a seggemen a maradékot. Persze ruhástól aludtam, úgyhogy jó szarszagú voltam reggelre. Azóta ilyen nem volt. :D De a csajt nem dobnám ki, ha jó nő.

Sőt... Ha annyira jó nő, akkor jöhet az, amit FB kommentekben látok, "A szarát is felenném". :D

2021. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pia nélkül is sikerült már bexarnom, hánynom.

Egy jó hasmenés és nincs tovább.

2021. júl. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 moozygoo ***** válasza:
Szakítás
2021. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nézd, egyik exemet úgy ismertem meg, hogy részegen leokádott. kis túlzással egy ilyen helyzet miatt jöttünk össze, igaz sajnos pár hónapig tartott csak a kapcsolatunk.
2021. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!