Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom állandóan hisztizik?

Figyelt kérdés
Adott egy 45 éves férfi, én 12 évvel fiatalabb vagyok, 8 hónapja vagyunk együtt. Jól néz, jó munkája van, nagyon szeretem. Egy valamivel nem tudok mit kezdeni, hogy mindenen hisztizik, de itt olyan dolgokat kell elkepzelni, hogy az életkora miatt például, és néha úgy szól be, hogy én érezzem szarul magam attól, hogy csak 33 vagyok. Vagy, a főnöke vesz egy akármilyen új autót, ő meg hisztizik rajta és mártírkodik, hogy mennyire szerencsétlen,mert a főnökének jobb az autója, pedig neki is teljesen jó kocsija van, felső kategória. Őszintén szólva kezd kicsit sok lenni, hogy ennyire nincs megelégedve semmivel, hiába mondom, hogy engem nem érdekel hány éves, vagy hogy nincs a legujabb 20 milliós autója, nem érek vele semmit. Nem tudom, hogyan lehetne megvaltoztatni a felfogását, néha úgy érzem belefaradok. Nagyon szeretem, de ez a hozzaallasa olyan lelombozo, engem is behuz sokszor.
2021. júl. 2. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy.
2021. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vele vagy még? Gratulálok, én úgy a harmadik hisztije után dobnám ki, és keresnék egy értelmes FÉRFIT, nem hisztis hlyegyereket.
2021. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, mert amúgy jó vele, ez az egy, ami nekem problémás, mintha kevésnek érezné magát, vagy nem tudom.
2021. júl. 2. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod. Kevésnek érzi magát. :) A rossz hírem, hogy egy 45 éves embernek annyira merev a személyisége, hogy valami nagy katarzis nélkül nem fog megváltozni egy kicsit sem.

Ha 8 hónap után idegesít az ember, akkor mit fogsz csinálni 5 év múlva?

2021. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ez nem csak egy dolog. Az egy dolog az az, hogy a szekrenyben te eddig balra raktad a poharat, es je milyen fura, o meg jobbra. Es amelyikotoknek mindegy ,hogy hova rakja, az majd alkalmazkodik.


Ez, amit te leirtal az maga a baratod. Ilyen a szemelyisege, lenye legbelso valoja. Nem az, amikor minden oke, es szuper vele minden, hiszen amikor jo hangulatban van valaki, akkor konnyu jofejnek lenni. Bajban, rossz hangulatban latszodik az ember igazi valoja. Amikor a faradtsagtol mar nem tudja tudatosan visszafogni magat, ez az, amit te latsz. Ne haragudj, de aki azon hisztizik, hogy kinek milyen autoja van, annak milyen ertekrendje lehet?

2021. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elég hangulatember, mondjuk én is az vagyok. Amikor jó kedve van, eszébe sem jut ilyesmi, de amikor morci, akkor mindig előjön ez belőle. A legidegesitobb mikor az életkora miatt martirkodik, mert 1.marha jól néz ki 2.nem is látszik rajta hány éves. Engem meg nem is érdekel a kora, de kb mintha temetni készülne magát, hogy neki innentől vége,kapa. Mióta szülinapja volt, ezt hallgatom. Meg hogy én könnyen beszélek, csak 33 vagyok. Mintha utálná az életet, pedig más meg élne halna azért, hogy legalább úgy élhessen, mint ő.
2021. júl. 2. 22:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Ohh az ilyentől jobb szabadulni!
2021. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szabadulni tőle. Csak nem tudom hogy bírjam rá arra, hogy ő is azt érezze, hogy úgy jó, ahogy van.
2021. júl. 3. 08:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Te sehogy sem tudod erre ravenni, es nem is a te feladatod. Ez a terapeutaja feladata.


Ez igy oda fog vezetni, hogy te egyszer csak megunod, hogy folyton patyolgatni kell, es otthagyod a bubanatos francba.

Ez a martirkodas nem egeszeseges lelkkivilagra utal.

2021. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!