Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem barátság ez köztük?

Figyelt kérdés

Adott egy lány akivel 6 hónapja vagyok együtt. 19 évesek vagyunk.

Versenyszinten sportol, ami lényegében páros sport, szóval van egy párja.

Őt már ismeri vagy 7 éve, szóval kb azóta vannak ilyen kapcsolatban.

Ügye mivel egy héten rengeteget van edzésük ezért előtte mindíg egymásnál vannak stb. Már aludtak is régebben egymásnál stb.

Azt mondta hogy ő az akire úgy néz mint a testvérére.

Én nem hiszek ebben a fiú-lany barátságban.

Nem akarom elhinni hogy a 7 év során, esetleg egy kis alkohol mellett nem történt már ez-az..Olyan lehetetlennek hangzik.Raadasul nem csúnya a gyerek.


2021. júl. 3. 11:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Én sem hiszek benne, ettől függetlenül lehet, hogy soha nem történt semmi, de nekem sem tetszene. Gondolom ő sem örülni, ha egy jó csajnál aludnék, meg rengeteg időt töltenék más nővel barát címszó alatt.
2021. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%
Hogyne történt volna... Ez meg az...
2021. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
De gyerek vagy...
2021. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy meg mit érdekel, volt-e köztük korábban valami? Az a múlt.


El fogod üldözni magadtól.

2021. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%

Úgyis dugnak, teljesen egyértelmű. Ezek azok a kapcsolatok, ahol a felek a barátság álcája alatt végigcsalják az összes párjukat, mert úgysem bukhatnak le. Mondjuk meg is érdemli, aki hagyja a barátnőjét másik palinál aludni. A sportolókat ráadásul állandóan fűti az adrenalin és a versenyfeszültség, amit nem sakkozással fognak levezetni a sporttáborban.

Lásd Szepesi és társai.

2021. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
És akkor most dobod a csajt?
2021. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Pedig de az! Csak sajnos sok ostoba ember van, aki úgymon "nem hisz" a férfi-nö barátságban.
2021. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted nem lennének együtt, ha több lenne közöttük! Mellesleg hét év alatt minden szerelem elmúlik.
2021. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is van ilyen fiúbarátom . És akármennyire is hihetetlen,sosem volt köztünk semmi! És a semmi az tényleg semmit jelent. Ismerem a párját,ő is az enyémet és elfogadták és felfogták,hogy testvérként szeretjük egymást. Mikor nem volt senkink,sem történt semmi soha. Nem vagyunk egymás esetei pedig jó képű fickó. De ennyi
2021. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
És az normális dolognak számít ha a barátnőm néha rámarkol a srác seggére előttem?
2021. júl. 3. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!