Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan tolerálnátok?

Figyelt kérdés

A pasim akivel pár hónapja egyutt vagyok, mindig épp azt kívánja amit én, azt a rágógumit es pont akkor amikor en, azt a salátát, azt az ételt, mindent mindig egyszerre eszunk, es más pasim mikor volt, azok más ételeket ettek, mint én, nem kellett féltsem a kajámat. Igy bármit falok be, meg kell vele osszam. Ezzel az agyamra megy.

Ha sokáig felejti magát nálam meg kell kínáljam kajával, amit nem tudok mindig megengedni magamnak

Ha egyutt vagyunk, sokat visz hoz setaltat az autóján, de utana a seta vegen feljön hozzam ( hozza nem szeretek menni), es akkor kezdodik az evés fejezet.

Nem tudom miert érzek ekkora averziót az etetésével kapcsolatban

Sokat kirandulunk így olcsóbb helyekre, erdö, piknik, strand de utana en kell etessem.

Miutan ö visz hoz nem varhatom el, hogy ne is vasaroljon, de en megerzem azt a tál ételt amit odaadok

Mondtam ne talalkozzunk naponta mert keves a penz de megsertödik.....

En vagyok a gonosz?



2021. júl. 3. 18:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk szeret is sokat enni
2021. júl. 3. 18:45
 2/7 A kérdező kommentje:
Es nem akármit, mert húzza az orrát meg szalonna nem, stb
2021. júl. 3. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy sem tolernám, egyen otthon.
2021. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakits, csak szexet meg kajat akar.
2021. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép kapcsolat. Hagyjátok inkább egymást szerintem.
2021. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
gyereket ne csináljatok
2021. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Benzinpenzt felezitek?
2021. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!