Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szülei gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szülei gyakran előttem veszekednek a párommal és nekem ez kellemetlen néha úgy érzem hogy nem is szeretnek hogy kellene ilyenkor viselkednem?

Figyelt kérdés
Már fél éve vagyok együtt a párommal tudom ez még nem nagy idő de mindenki azt mondja hogy összeillünk és hogy olyan mintha már évek óta együtt lennénk sajnos keveset tudunk találkozni de ennek ellenére nem félek hogy megcsal ő nem olyan és minden szép és jó is addig amíg nem megyünk el hozzájuk! Azt mondja hogy szeretnek a szülei de én félek tőlük kedvesek de még is van bennük valami amit nem tudok megmagyarázni! Pl az előző barátnőinél mindig kicsapták a balhét ha ott aludtak de nálam nem állítólag ők kérdezték hogy mikor alszom ott már? Nem tudok rajtuk kiigazodni! Meg sokat veszekednek így családon belül és akár min összevesznek és ott előttem kiabálnak és tök kellemetlenül érzem magam nem tudom ilyenkor hogy kellene viselkednem!Van hogy az anyukája meg kérdi tőlem hogy most nincs igazam? és néznek rám kérdően és tőlem várják mindketten hogy igazat adjak de anyukájának nem merek ellent mondani lehet megutálna vagy nem tudom félelmetes egy nő tud lenni!Ti mit gondoltok mit kellene ilyenkor mondanom?
2008. dec. 8. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezik,akkor mondj annyit,hogy nem szeretnél állást foglalni és kész!Nem kell azért egyetérteni valakivel,hogy az kedveljen!Ez nehéz helyzet,de fontos,hogy ne avatkozz bele a családi problémáikba!Ha a párod neked mesél vagy ilyenek,akkor segíts neki,adj neki tanácsot,de ha a szüleivel balhézik,akkor ne állj senki mellé!Szóval az ide illő mondat:"Nem szeretnék állást foglalni!"
2008. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim most válnak... a párom szinte családtag nálunk... de mégiscsak... illetve mégse tartozik rá a szüleim élete, sőt annyir rám se, hiszen nagyjából felnőtt vagyok (21)... szóval szüleim egyfolytában tépik egymást, és igaza van a páromnak abban, hogy nekünk erre nincs szükségünk... sajnos sokszor kénytelenek vagyunk ide jönni, itt van gyors net stb, de azért igyekszünk minél kevesebbet... felvonulunk a szobába és nézünk valami filmet vagy játszunk a gépen/laptopon hálóban... csukd be a füledet, és ha anyuci-apuci rádront h igazad van-e, akkor közöld velük kedvesen, hogy szerinted neked ebbe nincs beleavatkozni valód... amúgy ne félj attól hogy nem szeretnek, mert nyilván azért mernek előtted tépelődni és rákérdezni, mert nagyjából családtagnak tekintenek, hiszen kérdezik, mikor alszol ott, páromnál is így van, mindig várják és főznek neki és hoznak neki is csokit :) szóval ne tarts attól h nem szeretnek, de megmondhatod a véleményedet, ami meg az, hogy semmi közöd az ő magánéletükhöz, max kicsit duzzognak, de attól még nem lesz harag :)
2008. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!