Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan hogy büdös volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy büdös volt a barátnőd, vagy a párod szája? Ha igen ezt hogy közölted vele ha már nagyon kellemetlen volt vele úgy csókolózni?

Figyelt kérdés

Ezt hogy illik megmondani ha ilyen helyzet áll elő?:)

Nyomjak egy rágót a szájába vagy mi?:)Amúgy tényleg komolyan kérdem!


2011. júl. 5. 15:20
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert a barátnőm jól néz ki és ad magára és tényleg igényes,de néha nagyon büdös a szája és nagyon rossz szex közben azt szagolni!Tudom nekem is szokott az lenni,de akkor veszek be egy rágót.De ő nem figyel erre és nincs képem megmondani neki hogy büdös neki!Tudom ez így hülyén hangzik,de szex közben nagyon illuzió romboló tud lenni...
2011. júl. 5. 15:23
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden okozhatja a szájszagot rossz fogak.. gyomorbetegség stb... Néha kínáld meg rágóval.. tic tac. Aztán ha nem veszi a lapot akkor mondd meg neki őszintén.. ha ezért elhagy nem szeretett igazán ennyi. 18L
2011. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne szex közben, de finoman említsd meg neki, hogy meg kéne nézetni a fogait, hátha romlanak, mert szájszaga van.

Még mindig jobb, mint ha többé nem csókolnád meg, ő meg azon agyalna, hogy már nem szereted, aztán meg mással vigasztalódna. Hidd el, egy nő azt hiszi, ha nem csókolják szájon, hogy már nem szerelmes belé a partnere.

2011. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, olyankor elhúzódom tőle, és rájön már de viccesre szoktuk venni a figurát és bekap egy rágót. Mi már nem agonizálunk ezen, előfordul ilyen. Nyíltan megmondunk mindent. Vagy csak annyit mondok, hogy kapj be egy rágót, aztán megcsókolhatsz. Nem sértődik meg.
2011. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szoktam neki mondani finoman. Ilyenkor ha otthon vagyunk, fogmosás, ha másutt, cukorka vagy rágó. Bár ő nem szeret rágózni.

Nekem még nem említette, de én érezni szoktam, ha nem jó ízű a szám és teszek ellene.

22L

2011. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:26


A fogai szépek,azzal semmi nincs!Biztos hogy gyomorból jön neki,nekem is szokott,de én figyelek rá és beveszek egy rágót szex előtt mindig ha érzem hogy rossz ízű a szám!Megmondani nem merem és rágót sem gyömöszölhetek mindig a szájába!Ezzel semmi baj nem lenne,mert nekem is szokott rossz ízű lenni,de ő nem figyel rá vagy nem tudom!

Tényleg jól néz ki és ad magára és fogat is mos rendesen,de erre valahogy nem figyel...hogy nem csak fog mosásból áll hanem néha nem árt egy rágót bekapni..

2011. júl. 5. 15:30
 7/39 anonim ***** válasza:

Mióta jártok,és hány évesek vagytok?

Csak azért kérdem,mert ha nem rég óta vagytok együtt,azért kicsit.. húzósabb. :/

2011. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Pedig meg kell neki mondanod, már csak azért is, mert valamilyen egészségügyi probléma is állhat a háttérben (fog- vagy fogínybetegség, májbetegség, kezeletlen cukorbaj, a tüdő vagy a szájüreg betegsége). Persze az is lehet, hogy csak nem mos rendszeresen fogat. Közöld vele, hogy néha elég kellemetlen a lehelete, aggódsz, hogy nincs-e esetleg komolyabb problémája (lásd a fent soroltakat). Gondolom, ezek után kapcsolna, és ha csak fogmosásról van szó, akkor jobban odafigyelne a dologra.
2011. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Ha mos fogat és nem rosszak a fogai, akkor kizátm, hogy attól lenne "büdös" a szája. Hallottál olyanról, hogy reflux, meg nyitott gyomorszáj? Arról senki nem tehet, de van rá gyógyszer. Én finoman elmondanám neki, hogy imádod, gyönyörű és jó vele és szépek a fogai, de néha úgy érzed, hogy szájszaga van ami akár gyomor probléma is lehet, nézesse meg magát.
2011. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, a barátnőd! Egyszerűen meg kell mondani.

Én is jártam úgy, hogy volt rossz fogam, de nem volt pénzem azonnal megcsináltatni. A párom mondta, hogy ha nem haragszom, most inkább nem csókol meg. Ennyi.

Neki például akkor rossz a szájszaga, ha sörözik, utálom a sörszagot. De semmi gond, megmondom neki, hogy bocs, de most büdi a szád, nincs csók.

Egy nagy agyrém ez a "célozgassunk rá, hogy vegye a lapot, de nehogy nyíltan kimondjuk, mi a bajunk". Kapcsolatok ezrei mennek rá. Mi értelme? Minek megnehezíteni az életeteket?

2011. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!