Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka a magányosságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka a magányosságnak kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hiába van párkapcsolatom, elég sokat együtt is vagyunk, de magányosnak érzem magam mostanában. Nem élünk együtt, és volt már előtte házasságom. Talán ez hiányzik? Szeretek egyedül lenni, elvagyok, nem unatkozom. Nagyon boldog voltam vele eddig, mostanában viszont nem annyira vagyok az és magányosnak érzem magam. Pedig nem változott semmi köztünk. Nem passzolunk mégsem? Vagy mi lehet az ok? Nekem kell ezt helyre tenni magamban? Vagy ez a kapcsolat haldoklik részemről? Nem értem magam. Voltatok már így?

42/N


2021. júl. 6. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem változott semmi köztetek? Teljesen biztos vagy abban, hogy ezt objektíven meg tudod ítélni?
2021. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1#, szex, együtt töltött idő menyisége, minősége nem. Figyelmessége, kedvessége nem. Vele nem változott, csak bennem, hogy nem érzem azt az állandó boldogságot, és magányos vagyok.

De lehet, hogy valamit nem veszek észre vagy nem tudatosítok, talán igazad van.

2021. júl. 6. 22:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg inkább nem tudatosítod. Hasonlítsd össze gondolatban azokkal az időkkel, amikor (látszólag) ugyanez volt, csak akkor még társas kapcsolatban érezted vele magadat, és boldog voltál. Ahhoz képest próbáld meghatározni, hogy milyen érzés hiányzik, és mi okozza ezt.
2021. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem élünk együtt...":

Szerintem ez már egy gócpont: ha nem élnek a felek együtt, akkor nincs olyan nagy interakcióra lehetőség: mindenki éldegél, néha találkoznak, de olyan "Vagyunk egymás mellett, de minek?" kapcsolatnak tűnik az ilyen nekem. Így nézve nem csoda, hogy így érzel.

2021. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Talán inkább az, hogy megrekedést érzek. Eddig mindig történt valami. Elmélyült, komolyabbra fordult a kapcsolat. Egyre többet voltunk együtt, felvállaltuk egymást, megismertük egymás családját stb. Most egy ideje ez így stagnált, ettől érzem talán ezt.
2021. júl. 6. 22:50
 6/14 anonim ***** válasza:
De tisztában vagy azzal, hogy konkrétan mire vársz, vagy mi az, aminek szerinted meg kellett volna (kellene) történnie, de mégsem történt / történik meg?
2021. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt mondja, ő sosem fog senkivel összeköltözni. Jelenleg én sem vágyom erre, de néhány év múlva igen. Nem szeretnék egyedül maradni mindig. Hiányzik az az egység, a közös dolgok, ami a házasságomban volt.
2021. júl. 6. 22:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Szóval ettől valami eltört benned. Mondtad már ezt neki?
2021. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy emiatt nem vagyok benne biztos, hogy kellene időt vesztegetni erre az egészre, ha nem ugyanazt akarjuk.
2021. júl. 6. 23:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Fránya boldogság, olyan gyorsan elillan...

Főleg, ha tényleg nem egyet akartok.. 42/n

2021. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!