Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor APA vagy sem?

Figyelt kérdés

Adott az örök példakérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


És mostanában megint előjön több esetben az oldalon és az életben is.


Most akkor ki/mi a nevelőapa?

- Egy senki, aki húzza meg magát, és örüljön, hogy van nője, meg egy idegen kölkét eltarthatja?

- Egy APA, akinek nevelnie és okítani is kell a párja gyerekét, ha már a spermadonor kidobta őket?

- Vagy...csak simán utalja a pénzt, egy másik lakásból, és ennyi?


Komolyan, ezek után miért sértődik be SOK nő, ha gyerekkel csak dugópajtinak kellenek a pasiknak?


Komolyan érdekel a válasz, és kérlek írd le, te ki/mi vagy! Azaz: nelelőapa, anya, nevelt gyermek, ...ilyenek.


KÖSZÖNÖM A NORMÁLIS VÁLASZOKAT!!!



2021. júl. 7. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Ocsmány provokatív kérdés, de már megszoktuk tőled. Hányás a szöveged és a kulcsszavak is. Tojó? Anyád. Jelentettem. (Valószínűleg feleslegesen, tudom.)


A gyereknek van apja. Az új pasi a nő párja, nem a gyerek nevelőapja. Külön kassza.

És miért alap hogy az általad spermadonornak nevezett apa dobja ki a gyerekét meg a nőt? Általában a nők kezdeményezik a válást, a pasik maradnának a kényelemben bármeddig, akármilyen rossz a kapcsolat.

De nem tudom mit izgatod magad folyton ezen a témán, neked úgysem lesz soha nőd, se gyerektelen, se gyerekes ☺

2021. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Normalis valaszt varsz, de fullre provokalsz. Inkabb jelentem, bocs.
2021. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Akinek nem tetszik, az jelentse! A moderátor meg remélem tud olvasni és szöveget értelmezni, és nem törli, mert semmi szabályszegő nincs benne.

Mi a provokatív abban, hogy egyenlő félként kell kezelni a nevelőszülőt is?

2021. júl. 7. 16:47
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

#13, mi köze ennek tojóhoz. Az a provokatív, vagy inkább csak bunkó.

Szóval te nem vagy apa, semmiyen értelemben. Annyira nem lehet kiszúrni egy gyerekkel sem.

2021. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%

Elvált nő és anya is vagyok.

Nagyon lehangoló, elszomorító és degradáló a “fröcsögés”, hogy “csak d*gni vagytok jók”.


Attól, hogy anya is vagyok (ami valljuk meg: tökéletesen természetes és a leggyakoribb már 30 felett), bizony nő is.

Azon is lehet fröcsögni és magas lóról oktatni, hogy “felcsináltatta magát” meg a “kölykének eltartót keres a másodosztályú áru”... ez nem egy elegáns vélemény és nagyon nem az én szegénységi bizonyítványom.


Ha ismerkedik valaki velem (tudom, az itteni nagyhangú albis se kutyája-se macskája, élet iskolájában szocializálódott rétegnek ez maga a sci-fi :), akkor annak tudatában teszi, hogy van gyerekem is.

(Igen, apja is, aki anno a férjem volt, nem “felcsinált a tahó alfa” és válni sem csak baltával lehet, ahogy házasodni sem üres s..ggel, mert ez szokott még az állandó hiszti tárgya lenni).


Normális párkapcsolat szereteten és tiszteleten alapul és igen: az együttélés családi életet is jelent. Nem, nemcsak a “büdös, neveletlen más f*szi kölyke miatt” :)


Mivel a saját otthonomban, a saját jövedelmemből is igen jól megoldom a napi kérdéseket, így nem vagyok kiszolgáltatva ilyen alacsony szinten gondolkodó “férfiaknak”- így igen: a válásom után olyan férfi lehet a társam, aki egyenrangú partnerem a családi élet minden területén. Ha szeret engem, akkor a kisfiam is elfogadja, ez egy szint felett igenis evidencia.

A 35 feletti korosztályban elvált embereknek (igen, a férfiaknak is!) jellemzően van(nak) gyerekeik- ez csak az ott fröcsögőknek kuriózum.


Nem könnyű ismerkedni, értékes, hozzánk illő, méltó tàrsat találni, ennek igenis része a gyerekneveléssel, anyagiakkal stb. kapcsolatos harmóniát is jelenteni kell... ami még nem volt szempont 20 évesen.

Ha a kölcsönös tisztelet megvan, akkor nem lesz “te ne szólj bele, nem a tiéd”, meg “nem vagy az apám”... ez mélységesen bántó, sértő.

Akik együtt élnek, azoknak jó esetben nemcsak az ágyat kellene megosztani, de tudom, sci-fi vagyok màr megint, hiszen nem vagyok másra hó, csak ha valami primitív fröcsögő “megtisztelhet” a könyöradomány dugással :D


(...aki így tekint másokra, az ne is haragudjatok, de nem érdemel párkapcsolatot!)

2021. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az utolso nagyon szepen megfogalmazta. Most en jovok.

A kerdezonek a budos eletben nem lesz gyereke, mert mar csak a stilusa miatt is feltetelezem hogy a bot is bottal piszkalja, emellett feltehetoleg ronda is. Azon sem lepodnek meg, ha meg szuz lenne, es ebbol fakadna a frusztracioja a gyerekes/kover/tanulatlan stb nok irant, akik az o szemeben masodosztalyuak, megse neznek ra ok se, es igy kenytelen szembesulni vele hogy o szegeny harmadosztalyba szorult.

Szerintem titkon a kerdezo, nemhogy egy elvalt anyukanak, de egy ozvegy nagymamanak is orulne mint majom a farkanak.

Szep estet! 😊

2021. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember nevel mindenkit, aki az életében van. Persze csak minimálisan, de azzal, hogy tapasztaljuk egymást, tanuljuk egymást.


Nevelőszülő jó esetben egy szinten van a szülővel, így ő is ugyanúgy tudja segíteni a fejlődő gyermeket.


Apa vagyok.

2021. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!