Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a párotokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat ha durván meghízna, emiatt nem boldogulna el egyedül? De már nincs szerelem , csak mindenki azt gondolja a te dolgod segíteni...

Figyelt kérdés
A kérdés nem rólam szól konkrétan. A férfi aki nagymértékben túlsúlyos.
2021. júl. 7. 17:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, otthagynám a francba. De amúgy jóval azelőtt, hogy ekkorára hízott volna. Persze, vannak betegségek, élethelyzetek, ahol akár 20-30 kiló is felmehet, de ha egy normális testalkatú emberre megy fel ennyi, még nem lesz szüksége segítségre, el tudja magát látni értelmesen. Számomra gusztustalan, amikor valaki akkorára hízik, hogy elfoglalja három ember helyét a metrón, és nagyfokú nemtörődömségre és igénytelenségre vall. Nem akarnék egy ilyen embert magam mellé.

Hozzáteszem: még amikor hízásnak indult, megpróbáltam volna mindent megtenni, hogy visszafordítsam a folyamatot. Szóval hívtam volna sportolni, amíg a műtétből épült fel, segítettem volna összerakni egy étrendet, amivel szinten tudja magát tartani, de elég tápláló ahhoz, hogy segítse a gyógyulását (valszeg szakember segítségét kértem volna), vagy maximum minimálisan hízik mellette, amit ha felépült, le lehet adni. Segítettem volna orvost keresni. Próbáltam volna pozitívan hozzáállni, ha nagyon nem hat, ultimátumot adtam volna. De ha semmi nem hat, akkor miért maradjak vele? Fizessen ápolót, aki ellátja.

2021. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont nemrég szakítottam. A volt barátom zabált, mindenhez 3 szelet kenyeret, 2*3 szor szedett a főtt kajából. Zsíros húsokat, szalonnát ilyeneket evett... Megkértem hogy valahol mérjük le hány kg. 173 kg volt, te atya jó isten. Ez olyan löket volt ellene.. lassan elér oda, hogy segíteni kell neki, szex is az én találékonyságomnak köszönhetően volt.. belegondoltam abba, hogy meghal ott nekem annyira ilyesztő volt, hogy eldöntöttem vége! Aki lenézne az gondolja magát a helyembe! Pl ha olyan helyen lenne rossz7l egy ekkora ernyedt testtel mit lehet csinálni? Semmit, max végignézni a halálát...
2021. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
El.
2021. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%
Én elhagynám, igen. A nő viszont nem fogja. Nem azért, mert akkora Teréz anya, hanem, mert ő is rá van szorulva a pasira. Vagyis a pénzére. Itt a kereslet és a kínálat találkozik. Mondjuk szerintem hányinger.
2021. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

12 és milyen magas volt ehhez a sulyhoz ?


14 Megélne, haza tudna költözni a szüleihez, csak bizony az életszínvonala jócskán lecsökkenne. De emelett az is ott van, hogy nem akarja sorsàra hagyni.

2021. júl. 7. 18:31
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Fekvőbeteg voltam hónapokig, de tudatomnál. Fogytam 10 kilót. Szóval mozgás nélkül csak diétával is le lehet fogyni. Ha nincs kalória felhasználás, akkor zabálni sem szabad.
2021. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16 Nem akkor hízott meg ,hiszen hónapokig kórházban volt tudjuk milyen az ottani ellátás. Hanem utána.
2021. júl. 7. 19:18
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

" Nem akkor hízott meg ,hiszen hónapokig kórházban volt tudjuk milyen az ottani ellátás. Hanem utána. "


Itt a lényeg. Ha utána hízott meg az azt jelenti, hogy ő maga is telibe...rta az egészségét.

Ergo semmit sem tett ellene. Se közben,és ahogy érzem most sem.

Én is szakítanék egy ilyen emberrel aki a saját egészségével sem törődik. Ráadásul otthon henyél naphosszat mert lakbérekből él. Ahelyett, hogy a heverészés meg a zabálás helyett tenne valamit magáért, lefogyna aztán dolgozna, hogy azzal is előrébb legyen.

2021. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!