Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nyit párom az exe felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyit párom az exe felé aki megcsalta és kihasználta? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Párom 38 éves, és 8 évig volt kapcsolatban az exével. A nő másfél éve hagyta el, a felső szomszédukkal folytatott titokban viszonyt hónapokig, közben páromat rávette hogy vegyen neki egy uzlethelyiseget, és költsön el rengeteg pénzt az üzlet kialakitasara. (Valószínűleg akkor már tudta, hogy le fog lépni a hosszu kapcsolatból, csak kellett neki valami egzisztencia). A no azóta is azzal van együtt akivel páromat megcsalta, és bérli paromtol az üzletet nagyon kedvezményes áron, mert párom “nem akart már ezzel foglalkozni” meg “segíteni akart neki az álmában”. Ezekkel nem is lenne gond de a nő ide van bejelentve azóta is a volt lakásukba, ide jönnek a levelei, és rendszeresen ír páromnak. Párom a kapcsolatunk eleje óta mondogatja, hogy nem érti miért írogat neki az exe, vagy hívja el helyekre találkozni, és már olyan jó lenne ha békén hagyná. A lakására is többször fel akart menni, és egyszerűen nem érti, miért. Kimentünk strandolni a városba, ez egy hosszú strand, es en szerettem volna elmenni az egyik részére megnezni egy szépen kidíszített részt, de párom azt mondta ne menjünk oda mert ott szokott napozni az exe. (Ez egy nagy strand, sok-sok emberrel, es a diszitett rész is nagy volt, max 50-100meterrol láthatott volna minket vagy mi őt) máskor is volt ilyen, mondta párom hogy ne menjünk arra a strandra ahol az exe van, stb. Aztán kiderült, hogy naponta többször is beszelnek (nincs messengere paromnak, emaileznek, szóval napi 10-15 emailrol van szó) közben nekem párom azt mondta, hogy nagyon ritkán beszelnek, es ő általában nem is válaszol, meg alig várja hogy lekopjon a no, es úgy lett az egész beállítva, mintha ő ennek elszenvedoje lenne, es a nő zaklatná, terrorizálná. Amikor szoba hozta, hogy ne menjünk oda, vagy ide, mert ott lehet az exe, nagyon megalázva éreztem magam. Most meg még jobban úgy erzem, hogy kiderült, nekem csak ferdített ezzel kapcsolatban, es úgy erzem csak előttem mondja azt hogy ő alig várja hogy lekopjon róla ez a no, mert közben ő is belemegy a játékba es válaszol neki 10-20 percenként, napi többször is, es nem közli vele, hogy nem akar vele beszélni, es nem kötelezi másfél év után sem hogy legalább jelentse innen ki magát. Nem gondolom, hogy akar tőle valamit még, mert erzem hogy en erdeklem es mindent megtesz értem, de közben zavar ez a függő viszony es nem értem ez miért lehet. Azt mondta ez nem rólam szól, egyszerűen nem akar az exevel találkozni, nem akar vele “keveredni” es nem akarja hogy szerepeljen az életében. De közben azt erzem mégis. Mert mindig beszelnek és párom találkozni akart vele kajalni, meg ilyesmi. Mióta én vagyok, nyilván nem beszelnek olyan gyakran, de mikor felhoztam neki, miért akart vele találkozni és nekem miért állította be hogy a no a parazita, akkor arra nem tudott mit mondani, csak hogy 8 év hosszú idő… Úgy erzem nem a parom irányítja a helyzetet hanem inkább a helyzet őt, és ez bizonytalanságot okoz nekem. Igazából nem zavarna, hogy beszelnek, csak nem értem miért kell bujkalni előle, miert mondja azt hogy alig várja hogy békén hagyja, és közben miért beszél vele akkor is amikor én épp itt vagyok nála. Megbeszéltük nemrég, hogy megírja neki, hogy jelentkezzen ki innen és hogy nem szeretne vele beszélni, de azóta is húzódik ez a helyzet, én meg úgy erzem nem tudja ezt lezárni valamiért. Szerintetek miért? Volt már ilyen valakivel?

Sokat gondolkoztam ezen de nem találom a válaszokat. Azért csinálja ezt mert szégyelli, hogy annak ellenére még kotodni akar hozza hogy a no így kihasználta? Vagy kompenzálni akar valamit? Egyszerűen csak 8 év után ez ilyen marad?

Köszönöm előre is a válaszokat. 25/L



2021. júl. 8. 03:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
A párod még egyáltalán nem zárta le ezt a dolgot az exevel. A nő első szavára ugrana. Elozd meg ezt a megalazo helyzetet és lépj le még előtte.
2021. júl. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem biztos, hogy az van amit ír az első. Lehet nehezen zárja le a dolgokat. Nem feltétlenül jelent ez rosszat. Szerintem tisztázd vele, hogy ez így nem mehet tovább, mert téged zavar, úgy hogy szépen lassan zárja le a lezárandó ügyeket.
2021. júl. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Noren1989 ***** válasza:
79%
Mert megszokta és jobb vele a keksz, mint veled. Így làtatlanban.
2021. júl. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Fu de utálom az ilyen nőket, mint a párod exe!
2021. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Én is utálom az ilyen nőket, es párom egész családja, baráti köre is, ezért sem értem hogy aki ennyire megalázta ahhoz miért kötődik. Nem gondolom hogy lenne köztük bármi is.

2. Már az elején mikor mesélt róla, akkor mondta hogy ő ezt le akarja zárni, nem akarja hogy a no bármit is tönkretegyen köztünk, es amúgy is elege van abból hogy terrorizalja a no (konkrétan ezt a szót használta) csak azt nem értem, miért nyitott akkor ő is felé? Beszéltük hogy lezárja ezt, csak adjak neki egy kis időt, de már lassan egy hét eltelt es nem történik semmi. Én nem akarom ezt felhozni, meg stresszelni őt ezzel, de nagyon bennem van, hogy vajon miért viselkedik ennyire ellentétesen.

Velem komolyan tervez, támogat engem mindenben, tervezi hova utazzunk, segít a munkámban, a tanulásban, mindenben. A szexuális életünk is nagyon jo, tényleg csak ez az egy fura függő kapcsolat az ami engem zavar es aggaszt. Meg akarom erteni őt is, miért teszi ezt magával es igaz mióta en vagyok nem találkozik vele meg kevesebbet beszelnek kicsivel (pl a no hívta strandra is, ő nem reagált erre semmit) de nem képes egyenesen megmondani a nőnek, hogy figyelj van valakim, nem akarok beszélni, ne irj, jelentkezz ki innen, stb. Az üzletet tovabbra is vicc összegért akarja neki kiadni, es en ebbe nem szólok bele de en ezt is megalaztatásnak erzem, mármint a csaj részéről párom felé.

2021. júl. 8. 15:29
 6/21 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, miért nem simán csak nem mondott semmit. Miért állította be a nőt egy zaklatónak. Mondta hogy többször fel akart jönni a nő a lakására ilyen olyan indokkal, de nem értette sosem hogy miért, de ő mindig elterelte a témát. Erre kiderült hogy ő is volt hogy hívta, hogy épp levest főz jöjjön fel és vigyen belőle, stb. Ez még előttem volt, nyilván azóta nincs ez. De nem értem miért kellett beállítani ezt a nőt egy parazitanak.
2021. júl. 8. 15:32
 7/21 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy nem volt túl rajta, de most jöttem én és talán idővel majd szépen elengedi?
2021. júl. 8. 15:36
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Most te itt a szamár szerébeb vagy, mert a ló elment legelni.


De azt reméli a pasi, hátha visszajön.


Szóval kérj egy üzletet te is, vagy hagyd a fenébe ezt a debilt!

2021. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát sajnos az is benne van a pakliban, amit a 8-as ír. De lehet, hogy lassan lekopik. Mondjuk ezt a párodnak kellene erőltetnie, mert a csaj élvezi a helyzetet. Kicsit olyan, mint ha ő sem akarná ezt lezárni....
2021. júl. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek 2 olyan kapcsolatot, ahol az új mellett 20 éve összejár az exszel titokban. Sőt egy híres szinész páros Bodrogi Gyula és Voith Agi is és még sorolhatnám...

Én úgy gondolom, hogy ilyenkor a férfi az aki háremet gyűjt maga köré. Mindegyik nőt beeteti valamivel, kedveskedik nekik, és beszippantja őket.

Szerintem adj ultimátumot, de ne dőlj be az újabb és újabb hazugságainak. Leírtad, ott van a sorok között, hogy többször kiderült, hogy mást mond neked. Lehet mást mond az exének is, de te rá haragszol, őt hibáztatod, ezért meg sem mered kérdezni, hogy hogy is van ez? Nem mindig az ex a hunyó, nagyon mocskosak tudnak lenne egyes emberek. Állj a sarkadra!

2021. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!