Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudtad bocsátani azt; h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudtad bocsátani azt; h szó nélkül kiléptek az életedből, majd később vissza akartak menni? A szó nélkül tényleg szó nélkült jelent

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 06:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom. Nem a szavakon múlik az már hanem a tetteken.
2021. júl. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsátanék meg ilyen embernek, nem lehet rá számítani. De olyannak sem, aki szól, hogy lelép. Az életem meg a szívem nem átjáróház...
2021. júl. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Ehhez azért több információ kellene.

Ennyiből azt mondom,hogy ha valaki szó nélkül tűnik el,akkor az elfogadható indok,ha meghalt vagy cselekvőképtelen.

Nagyon nehezen tudok elképzelni olyan helyzetet,amire mégis van magyarázat.

Persze,nem mondom, hogy nem lehetséges,de nagyon kicsi az esélye.

Kíváncsi lennék rá, hogy mivel áll elő,mert alapvetően azt tudom elképzelni,hogy pofátlan kamuzás lenne csak.

2021. júl. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az ilyet sosem tudnám megbocsátani és úgy tenni, mintha nem okozott volna ezzel törést.
2021. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%
Csatlakozom azokhoz, akik nem lennének képesek megbocsátani. Velem ilyen nem volt szerencsére - de ha lesz is, nem veszem vissza. És nem érdekel, hogy állítólag hogy megváltozott, meg hogy felnőtt! Nem! Akkor kellett volna felnőni a feladathoz, amikor anno együtt voltunk. Hogy a gyászban bízzak meg egy olyan emberben, akinek arra sincsen vére, hogy elém álljon, és őszintén megmondja, mi a nyárs baja van velem.
2021. júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudnék, mert megérteném, hogy az illető egy gyáva alak.


A megbocsájtás viszont nem azt jelenti, hogy bári esélye lenne a illetőnek bámire. Az a hajó elúszott.

2021. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam éppen most lépett ki minden szó nélkül egy személy. Annyit se mondott, hogy bú vagy bá. Ráadásul nem friss ismeretségről van szó, hanem több éves. Legalább annyi lehetett volna benne, hogy annyit elmond, vagy lepötyög üzenetben, hogy ezért és azért nem szeretné tartani a kapcsolatot. Megértettem volna minden hiszti nélkül és elengedtem volna. Legalább normális körülmények között el tudtunk volna búcsúzni és lezárni a kettőnk kapcsolatát. De mivel szó nélkül lelépett, így lezáratlan maradt és rengeteg kérdés vetül ilyenkor fel bennem, így eléggé myomos okot, érvet kellene felhoznia, amire azt mondom, hogy megbocsátható és elfogadható lenne. Viszont nem tudnék már annyira bízni benne, hogy azt mondhatnám, hogy lehet rá számítani bármilyen körülmények között is. Nem venném már komolyan az illetőt.


Persze ettől függetlenül megpróbálhatod kiengesztelni. Veszteni való ilyenkor már nincs.


Én örülnék neki, ha legalább megpróbálná felvenni velem a kapcsolatot és legalább megmagyarázná a szó nélküli eltűnését , hogy tovább lehessen lépni, minden bizonytalanság, kétségek és kérdések nélkül. Tisztán lezárva.


Szerintem tedd meg ezt a lépést.Sok sikert.

2021. júl. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogadd vissza. Vagy dobta, aki miatt szó nélkül lelépett, vagy csak egy numerára édesgetné vissza magát. Tapasztalat.
2021. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen még nem történt velem, de nem tudnám megbocsátani. Aki ennyire nem volt korrekt, az később sem lesz az.
2021. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem. És te se tedd.
2021. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!