Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem szerint nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint nem tudok bánni a pénzzel, túl sokat költök. Egyre több ebből a vita. Ti mennyiből hozzátok ki a hónapot 5 fővel (2 felnőtt, 3 gyerek)?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején úgy állapodtunk meg, hogy én kezelem a pénzt. Külön számlánk van, ő havi fix összeget utal nekem, de néha kell tőle kérnem külön is, ő ezt sokallja.

Ti mennyiből jöttök ki 3 gyerekkel?


2021. júl. 8. 08:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért jó lenne tudni, mégis mennyi ez a pénz amit fixen utal meg amennyit kérsz még.
2021. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem behatárolható.. Ihat az a 3 gyerek mindennap vizet, vagy 100%-os narancslevet. Lehet őket a kínaihoz szokatni, vagy a 3x drágább adidas cuccokhoz. Az egyik család így él, a másik úgy..
2021. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Barátom is kezdte ezt az elejen.

Mikor eloszor vasaroltam vele (kulon fizetve)vettem magamnak sampont hajvegapolot mert mindenem lefogyott, ő is elkezdett rinyálni nekem. De en helybol megmondtam neki hogy bakker ez egy honapra kell ahhoz kepest meg kihozom a piperéket 5000 bol, mig anyukadnak CSAK a körme kerul ennyibe meg egy fodrasz..en meg nem járok se kormoshoz se fodraszhoz azaz én még eléggé atlag alatt is élek és szerényen szépítkezem.



Aztan maskor is mondta volna a ruhak miatt. Erre meg helybol mondtam hogy azt akarod hogy szepen öltözzem allandoan piszkalsz de amikor veszek bakker 2 felsőt ill ruhakat meg beszolsz??



Az ilyeneket rogton az elejen tisztazni kell hogy térjen észhez, ilyenek az árak, a minimumot koltod magadra így is!!

2021. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Tehát jól értem, te az összes pénzed beadod a közösbe, ő meg utal x összeget, azon kívül semmire nincs gondja, te intézel mindent, 3 gyereket, háztartást, számlákat... Aha...

Én a helyedben átadnám neki a gyeplőt. Ha olyan k_rva okos, akkor mostantól bajlódjon ő. Aztán vagy belátja, hogy hoppá-hoppá és nem cseszeget többet, vagy kiderül hogy ő tényleg jobban csinálja és ezután több pénzetek marad, neked meg kevesebb gondod lesz és több szabadidőt.

Te csak nyerhetsz.

2021. júl. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
38%

Mi 3man vagyunk rezsivel együtt/ hitelünk nincs/ havi 700000 ft az alap

Mondjuk mi nagyon jól élünk.

2021. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Érzelemmentes megoldást javaslok (több vitát elkerülendő): kezdj el kiadási naplót írni. Hó végén egyeztessetek. Ha ő olcsóbban, de azonos szinten meg tudja oldani a problémákat, bizonyítsa be.
2021. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
*meg nincsenek 10 ezres arckrémaim se mint az anyjának(200 Ft os arcpakolásokat veszek csak, ami elég 1 honapra szintén) meg sorolhatnám. Szoval helybol csírájában el kell folytani azt amikor egy ffi pampog.
2021. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Pontosabb infó kéne: mennyiből gazdálkodsz, milyen idősek a gyerekek, fontos faktorok ezek.
2021. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor miért nem mutatod meg tételesen, mire költöttél? Lehet, hogy ő tudna olcsóbb (és nem feltétlenül rosszabb) megoldást. Meg azért minden család különböző, mindenhol más a rezsi, lehet, hogy valamelyik családtag eü. problémájára többet kell költeni, nem mindegy, hogy Bp. vagy vidék, milyen idősek a kölkök (növésben vannak-e még)...
2021. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%

Ez teljesen egyenfuggo Tudok ilyen családot aki 2 Minimálbérből el megvannak de olyat is aki 800 ezerből....

figyeld az árakat ne pazarolj

Kormos és hasonló luxosok csökkentése

Ahova lehet gyalog menni nem autóval

Én ezeket csinálom

2021. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!