Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem szerint nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint nem tudok bánni a pénzzel, túl sokat költök. Egyre több ebből a vita. Ti mennyiből hozzátok ki a hónapot 5 fővel (2 felnőtt, 3 gyerek)?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején úgy állapodtunk meg, hogy én kezelem a pénzt. Külön számlánk van, ő havi fix összeget utal nekem, de néha kell tőle kérnem külön is, ő ezt sokallja.

Ti mennyiből jöttök ki 3 gyerekkel?


2021. júl. 8. 08:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%

250 ezer 5 főre ?

Szerintem pedig ügyesen osztod be a pénzt

Próbálj beszélni a férjeddel,mert szerintem nagyon is jól osztod be a pénzt

Mi 4 en ( 3 felnőtt,1 csecsemő)kb 500 -600 ezret költünk el egy hónapban,nincs hitelünk,de minden olyan drága lett h egy alap bevásárlás szörnyen drága

2021. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
48%
Mi ket gyerekkel vagyunk, kettőnk keresete netto 800-1.5 M kozott mozog. Munkamennyisegtol fuggoen. 3 gyerekre a 800 eppen elég lenne, ha mondjuk van hitel is
2021. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
18%
2 felnőtt 3 gyerek havi 600, hitel nincs.
2021. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kezébe nyomnék egy bevásárló listát, amint kb egy heti élelmiszer és tisztálkodószer és a gyerekek dolgai vannak. Na akkor most menj és vásárolj be mindent.

Vagy leülnék vele egy ilyen heti bevásárlólistával, és mondanám neki, hogy nézd át, és ha végeztél vedd a cipőd és gyere velem vásárolni. Aztán lássa a végén mennyit fizetsz és mondd el neki, hogy ebbe mi nincs benne és hogy ez a heti, nem a havi.

2021. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
1 gyerekkel 160ból bőven kényelmesen.
2021. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!