Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tengerparti nyaralás mennyiből...

Tengerparti nyaralás mennyiből jön ki egy hétre? Horvátország vagy Görögország érdekel, busszal, augusztusban, két felnőtt egy gyerek. Aki tud jó ajánlatokat, segítsen!

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Görögország esetén nézd meg www.gardtours.hu vagy www.utazz.hu vagy www.personaltours.hu weboldalakt, itt találhatsz utazási ajánlatokat. A Google-be üsd be Ruefa Reisen és itt is kaphatsz jó ajánlatokat.

Horvátországba szerintem egyénileg érdemes megszervezni az utat, vonattal tudsz utazni Splitbe vagy Pulába. A menettérti jegy Splitbe 68,8 Euro, míg Pulába 70 Euro (+ kiegészítő szolgáltatások, helyfoglalást erősen ajánlom, habár nem kötelező). Busszal Magyarországról a következő települések érhetőek el a horvát tengerparton:Rijeka, Optaija, Pula, Rovinj, Zadar, Biograd, Sibenik, Primosten, Vodice, Trogir, Split, Omis, Baska Voda valamint Makarska, továbbá Bosznián át Dubrovnik és Neum (Boszniában tengerparti város).

Ha beszélsz angolul vagy horvátul, szívesen megadom Splitben lakó ismerősöm email címét, akinek városközponti helyen vannak kiadó apartmanjai méghozzá elég jó áron. Javaslom, írj nekem emailt a torok.gergo2@gmail.com címre és küldöm az elérhetőségét!

2012. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

előző hozzászóló vagyok...

Ne haragudj, de elírtam! www.grandtours.hu a helyes cím!

2012. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!