Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolat lezaratlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat lezaratlan befejezest kap, akkor tudtál továbblépni, vagy addig nem, míg nem kaptál válaszokat a kérdeseidre?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Kénytelen voltam.

Bár nem voltak kérdéseim.

Vége van,ennyi az infó.

Mi érdekel még?

2021. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Muszáj továbblépni. Minden kérdésre nem kaphat választ az ember. Néha sajnos a legegyszerűbbekre sem.
2021. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Még most is idegesít, hogy nem zárta le sehogyan. De nem zaklatom, nem olyan típus vagyok. Ennek már 1 éve. Azóta van más.
2021. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Nincs lezárt befejezés, csak akkor, ha mindkét oldalon elhidegülés van. Hiába van magyarázat, annak akinek ez váratlanul jött mindig lesznek kérdései, mert mi lett volna ha..

Nincsen ha, el kell fogadni, hogy számára vége, neki nincs miért magyarázkodni, te nem leszel okosabb, ha 100 évig is magyarázza. Elmúlt, vedd tudomásul!

2021. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon rossz, főleg ha még személyesen sincs megbeszélve, csak messengeren közli, hogy csá, több hónap együttlét után. Nem tudsz mit tenni, ki kell heverni. Aztán úgyis jön más.
2021. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Én is kénytelen voltam válaszok nélkül lezárni, mert azok úgysem érkeznek meg.
2021. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ezek a tapasztalások elvesznek és megis hozzánkadnak?
2021. júl. 9. 21:27
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Neeem, csak megkarcolnak, karistolnak, ülepednek valamelyest, és még bizonytalanabbá tesznek, mivel minden ember másként viselkedik.
2021. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy több éves levelezésem ért véget egyik napról a másikra. Egy darabig vártam, hogy hátha írni fog, de nem. Utána már úgy voltam vele, ha eddig nem írt vissza, akkor már én sem fogok ráírni. Egy darabig rossz volt. Gyötört a hiányérzet, aztán megbékéltem a helyzettel. Utólag visszanézve jobb is, hogy így ért véget, mintha valami drámázás, vagy összeveszés lett volna. Néha eszembe jut, hogy azóta mi lehet vele, de már nem hiányzik.
2021. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Neked csak azt kell megérteni, hogy vége. A részletek nem számítanak.

Mi a te sztorid, amire keresed a választ?

2021. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!