Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek sokszor vagyat lefekudni a baratommal, mert elhanyagol, mindig dolgozik. Rosszulesik, ugy erzem, csak egy netto uritobaba vagyok neki, aki nem torodik lelki igenyeimmel. Elhagynatok az ilyet?

Figyelt kérdés
Beszelni rola vele nem lehet, pedig lassan 40. Inkabb jatszik, haverozik, munka, de tolem elvarja, hogy keszenletben alljak.
2021. júl. 10. 19:50
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
95%

Ha 40, és egy 21éves szintjén van, akkor nem értem, h miért dugsz vele.


Eltart legalàbb? (Xd)

2021. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert az elejen nem igy "mutatta be" magat, eddig csak rosszul valasztottal pasikat, stb. Idot fog ram szakitani, es ilyenek. En idokozben elkezdtem kotodni, de inkabb mar csak azt erzem, tarsas maganyban vagyok
2021. júl. 10. 19:53
 3/11 A kérdező kommentje:
Es ami a legrosszabb, mar nem probalok vele beszelni, engem hibaztat. Lassan vege ennek
2021. júl. 10. 19:54
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Akkor ne húzd az időt. Belàthatóan nem lesz jobb.
2021. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igeretek vannak a padlason, de tettek semmi. Koszonom a tanacsot
2021. júl. 10. 19:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető, amit érzel, és szerintem sem lesz jobb.
2021. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret…. Rúgd ki!
2021. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba! Nem érdemes törődni vele..

Én is voltam ilyen helyzetben. 4évig voltunk együtt, nagyon nehezen jöttünk össze. Nagyon szerettem,de rájöttem úgy 2év után egyre bosszantóbb. Kötődésű gondjai voltak, dürohamai, egyetlen szóért képes volt kiakadni. Kiderült,hogy pszichiátrián is volt, Mindent elnéztem neki, gondoltam majd idővel jobb lesz, sokkal rosszabb lett!

Én folyamatosan átengedte úsztam át miatta, szenvedtem,rohantam,hogy minden a kedve szerint lehessen. Végül amikor megtudtam,hogy unalmas vagyok neki és megcsalt akkor összepakoltam a cuccát és kitettem neki a lépcsőházba..

Rohadjon meg, azzal amivel jött mehet is!

2021. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: az enyémnek is vannak kötődési gondjai
2021. júl. 10. 21:31
 10/11 A kérdező kommentje:
Es kiszamithatatlan. Egyik nap kedves, maskor pedig mindenki szar; mert felidegesitettek a munkajaban
2021. júl. 10. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!