Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

A barátomnak van elég sok női ismerőse, akiket jóval hamarabb ismert meg, mint engem, sok köztük a volt kollégák, gyerekkori osztálytársak. Én csak 8 hónapja vagyok az élete része.

Nem is akartam én ebbe belefolyni, beleszólni, de feltűnik, hogy egyik írkál neki, össze akar velünk járni, mivel férjezett, barátom szerint nincs köztük semmi, csupán gyerekkori barátok.

Valamelyik nap ráírt a barátomra, hogy a férje elutazott, csak ennyi volt az infó.

Ezt az üzenetet éjjel írta.



2021. júl. 10. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem az számít, hogy a csajok mit írnak, hanem az, hogy a barátod hogyan kezeli őket. Te hogyan látod, ő kapható ezekre az üzenetekre, vagy elutasító a csajjal szemben?
2021. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem írnának, ha nem éreznék, hogy van esélyük
2021. júl. 10. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
#2 Ó dehogynem. Vannak gátlástalan emberek.
2021. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Lehet hogy csak 8 hónap, viszont te vagy a párja. Egészen más pozíció. Ne hanyagolja el a barátokat, ok, de mindent nem tehet meg.

Ennyiből, amennyit írtál nem hangzik jól, de ez csak egy szelete

2021. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Én inkább úgy látom, hogy nem vagy a párja ő részéről és továbbra is nőket dug és tart talonba, nem véletlenül irkálnak neki azok a nők, ráadásul még egyértelműen jelezték is neki, hogy nincs otthon a férjük, tehát szabad a pálya pár kósza numerára.


Úgyhogy én a helyedben igenis elgondolkodnék a férfiról, hogy valójában milyen is, mert ez nem fest valami hosszú "kapcsolatnak" . Inkább dugó pajtinak nevezném és ahogy ő is tart téged.


Ez ennyi. Sajnálom.

2021. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csaj fél otthon egyedűl, van egy lány ismerősöm 15 éve ismerem azóta férjezett már de férje ha nincs otthon mindig írkál. Mondjuk amikor leírta 8 honapos terhesen nem hord bugyit fura volt, múltkor a szoptatás egyetlen előnyét villantotta meg, úgy hogy a gyerekkel medencézős képet tett fel. Ha lenne valakim 100% hogy furán jönnének ki ezek a megnyílvánulásai.
2021. júl. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!