Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkoholista a párom? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista a párom? Hogy látjátok?

Figyelt kérdés
A párom napi 6-10 sört iszik meg munka után,nem agresszív, csendes, nyugis.Tudja,hogy nem jó ez,viszont nem tud róla leállni. Töményet nem iszik, max évente 3x de azt nem bírja. Nem jár el itthonról. Látom a jeleit annak,hogy ez alkoholizmus, hiszen csak ez a fontos számára, és a problémák megoldását nem is tudja megoldani, és van egy kiskorúm...akit szeret, és viszont, de nem tudom a hatását a gyerekre....ez a kétségem...meg az is, hogy rám milyen hatással lesz ez...új kapcsolat.42 éves férfi.
2020. okt. 23. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell aggresszivitás az alkoholizmushoz. Mivel napi szintű és több liter, ez már annak számít. Kérdés kell-e neked ilyen férfi, akkor nem is aktív?
2020. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez alkoholizmus. Nem normális naponta alkoholt inni.
2020. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már erősen az.
2020. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem olyan régen szintén megittam naponta-2 naponta 1-2 sört. Igazából hatareseten voltam az alkoholizmussal.

Aztán beadtam a felmondásom és úgy néz ki, hogy helyrejottem. Már nem kívánom az alkoholt. Sajnos a munkahelyem szörnyű volt, főleg a vége felé (pl volt olyan, hogy a stressztől 2 hetet késett a menstruációm, pedig voltak már régebben is nehéz időszakaim).


Nem lehet, hogy nála is valami hasonló van? Mikor kezdődött ez?

2020. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez már 18 éve tart nála - elmondása és a szülei elmondása szerint.Eddig amíg nem voltunk, nem volt családja, addig a kocsma volt a munka utáni első hely, aztán haza az anyjához ...és vége a napnak. Mióta vagyunk neki nem megy a kocsmába.Viszont, látom a hiányát ha nincs, vagy ha később kapja meg...pl hétvégén.Remeg a keze és látszik is rajta ( én nem látom , de egy idegen azt mondja, ez egy alkoholista) Én dolgozom, vállalkozásom van, önállóan élek, normálisan, nem értem azt a világot.........
2020. okt. 23. 09:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért jöttél vele össze? ég és föld vagytok. Neked egy céltudatos, egészséges, erős férfi kéne.
2020. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy miért? Hát...kiléptem egy házasságból és 2 éve múlva csak úgy véletlen megjelent...Akkor nem tudtam így gondolkozni...jó volt az érzés.Más volt mint a házasság...
2020. okt. 23. 10:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod te ez az egészet a nyakába venni úgy életed végéig, nemde? Mert én eléggé biztos vagyok abban, hogy ezt fogja csinálni 10 év múlva is. Ez nagyon szomorú,senkinek sem kívánom. Szóval vagy elmegy elvonóra, vagy te mégy el, ilyen egyszerű. Ha magadat nem is, a gyereket nézd kérlek.
2020. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki napi rendszerességgel iszik, akkor az már alkoholizmus.

Ne hagyd h ilyen példát mutasson a gyerekednek, válts mielött késő lesz.

2020. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" én nem látom , de egy idegen azt mondja, ez egy alkoholista"


Akkor vagy elvonó vagy szakítás.

2020. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!