Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan látjátok ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látjátok ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A pasim, akivel lassan egy éve vagyunk együtt, megmondta elejétől, hogy neki olyan nő kell, aki hozzáköltözik, mert szexre akad neki, akárhány

Közben rájöttem, hogy nem blöfföl, teli nőkkel a facebookja például...

Ekkor tudtam meg, hogy opciói vannak, pedig nincs állandó munkája, hol van, hol nincs, külsőre sem adonisz.

Gondoltam naivan, hogy csak én vagyok neki és mennyire örülhet, hogy rámtalált.

Be akart mutatni a fiának, de az nem akart köszönni és annyit mondott, hogy nem érdekel engem ez riba.c

A fia lassan 32 éves és sose dolgozott, az apja tartja el, az apjánál lakik, mert az anyja közben külföldön újraházasodott.

Legnagyobb meglepetésemre így viselkedett a fia, kicsit megdorgálta, de elfogadta a fiának ezt a hozzáállását, utana mar magától értetődő volt, hogy nekem nem köszön a fia, stb, tehat nem állt ki értem, és tehetetlen volt a fiával szemben, akkor is ha az vele volt paraszt.

Ezek utan hogyan várja el, hogy valami odaköltözzön? Hogy mindezek felett hunyjon szemet és alljon be főzni, mosni, olyan emberekre, akik semmibe veszik?

Én nem akarok odaköltözni csak azt nem értem, hogy ő tényleg komolyan képzeli, hogy ez egy élhető élet lenne ott egy nő számára?

A fia minden nőt kiutált onnan.

Azonkívül mikor veszekedtünk, mindenkinek teregeti a szennyesunket, a rokonainak, amit nagyon szégyellek!

Panaszkodik és tanácsot kér tőlük, habár kértem, hogy legyen diszkrét.

Olyankor mindent úgy állít be, hogy neki van igaza, hogy mindenki sajnálja.

Egyszer felhívott a nővére, hogy fejezzem be a testvérével, ne kérjem számon semmivel, mert kicsinálnak engem. ( meggyanúsítottam, hogy megcsal és egy ennyitől kikészült)

Ezek után én vagyok a hibás, hogy nem költözöm hozzá, mert miert őt büntetem a fia viselkedése miatt, ő nem tehet róla, hogy a fia így viselkedik és legyek már én okosabb!

Mert az én gyerekem se tisztel engem és mégis pénzelem, akkor vegyem úgy, hogy az ő fia is a gyerekem.



2021. jún. 5. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Hogyan látjuk? Mondjuk úgy, hogy nagyon sürgősen lépj ki belőle és ne pazarolj rájuk egyetlen percet sem. Nem szeret téged, nem tisztel, házvezetőnőt keres. Akkor is azt akarná, hogy odaköltözz, ha nem főznél?
2021. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani kellene nem az összeköltözésen gondolkodni. Nem?! Ez nonszensz.
2021. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Állítólag igen, csak legyek ott. Aztán persze ez teória
2021. jún. 5. 22:10
 4/17 A kérdező kommentje:
1 esnek válaszoltam
2021. jún. 5. 22:10
 5/17 A kérdező kommentje:
Miert nonszensz, 2 es
2021. jún. 5. 22:11
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Hát ezt magyarázod végig. Ez egy idióta helyzet, mit keresel ebben? Egy férfi aki tisztel, nem hagyja, hogy a fia így beszéljen veled és nem tereget ki mindent a családjának. Te komolyam így akarsz élni???
2021. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Dehogyis... Neki nem egy nő kell, hanem egy bentlakásos bejárónő, akivel lehet kufircolni, ha kedve szottyan. Szerintem a saját mentális egészséged érdekében szedd össze magad, és hagyd ott a p.csába őket. Legalábbis a helyedben én nem hagynám, hogy hülyének nézzenek.
2021. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Te valami putriban éltél eddig vagy ilyen helyre vágysz?
2021. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta próbált a fiával beszélni de nincs kivel
2021. jún. 5. 22:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor csaó. Ilyen kapcsolatból semmi jó nem sül ki. Ha a gyerekem 30 évesen nálam fog lakni, akkor én költözök el.
2021. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!