Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy a párom a volt randipartnerével tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Párom randizott még előttem egy nővel, de a nő elutasította, viszont utána beszélőviszonyban maradtak. Fél év után azonban, mikor mi már egy párt alkottunk a párommal frissen, a lány bejelentette, hogy lehet mégis vannak érzései a párom iránt. Akkor megkértem a páromat, hogy ne beszéljenek, és a lány megsértődött, nem beszéltek hónapokig, én azt hittem, hogy lezárult a sztori.

Múltkor észrevettem, hogy a lány írt neki. (Mellettem telefonozott és éppen mutatott valamit, amikor előugrott az értesítés). Több sem kellett nekem, később belenéztem a telefonjába.

Igazából nem tudom, hogy adhat-e bármi kétségre okot, de megbeszélték, hogy mindkettőjüknek párkapcsolata van. Párom írja, hogy boldog velem. De közben meg állandóan kezdeményezi a párbeszédet és néha ilyenekkel poénkodik (?) hogy kijelenti, hogy "biztos este elcsábítottad az ágyban a pasidat". Ezeket most őszintén, hova tegyem?


2021. júl. 11. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem lennék ilyen pasival, igaz, nem is vagyok sík hülye.
2021. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Pedig az ilyen stílus nem túl kifinomult intelligenciára vall.
2021. júl. 11. 08:31
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Én a helyedben borítanám a bilit. Mit képzel mégis magáról,hogy más nő szexuális életét pedzegeti?

Ha lenne alkalma félrelépni ezzel a csajjal,megtenné.

2021. júl. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Amikor kiderült, hogy a nőnek érzései vannak, valamelyik kapcsolatot végleg le kellett volna zárni. Elvileg téged választott, most viszont mégis visszatáncol. A közeljövőben ebből könnyedén lehet egy megcsalás, nem akarnám, hogy a párom olyasvalakivel tartson szoros kapcsolatot, aki szerelmes belé, nem egészséges.
2021. júl. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Te kellesz neki, mert te vagy a biztos, de kicsit "ha ló nincs a szamár is jó" szaga van a történetnek.

Figyelj rá oda!

2021. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Mikor derült ki, hogy a nőnek érzései vannak? 10 sms után? 20 után?

Nem, az érzések nem sms után jönnek, hanem együtt töltött idő után, közös élmények, szex után....

Tehát a pasiknak van még egy kapcsolata, kétlem, hogy csak ti ketten. Az ilyennek sok van. Volt barátnők, újak stb

2021. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy volt több is közöttük, amit te nem tudsz. Valószínűleg most is van, nem véletlenül írt a nőnek olyat, ami szexuális téma. Te csak szamár vagy ebben a történetben. Amint szingli lesz a nő, már is dobva leszel, vagy még előbb.


Most dobd ki, mert megbízhatatlan és már rég félre kacsingat és megcsal. Kell ez neked?

2021. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból látszik hogy neki csak te nem vagy elég,neki egyszerre kettő kéne
2021. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!