Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők ti mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mit szólnátok hozzá ha megtudnátok hogy a randipartneretek vagy barátotok már volt néhányszor prostinál?

Figyelt kérdés

Ha a kapcsolat illetve ismerkedés elején derülne ki, mit szólnátok hozzá? Ha hallottatok már hasonló történetet mi lett a vége?

Jelen esetben fiatal, 25 éves srácrol van szó.



2017. jún. 25. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Ha nagyon szimpatikus lenne, azzal a feltétellel folytatnám vele az ismerkedést, hogy mutat nekem friss vérvizsgálatot, amiben szűrték nemi betegségekre. Ha nem kedveltem volna nagyon meg, akkor pedig kuka.
2017. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem nőként írok, és így is csak egy észrevételt, hogy micsoda ellentmondás már, hogy a prostinál járás elítélendő bűn, de az ha egy bárban leitat/behülyít egy szerencsétlen tinilányt egy éjszakára, az becsülendő, szép dolog, igazi férfi az ilyen.


Mi a frász van az emberekkel?

2017. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Mégis mit szólnának? Semmit.

Nem pont ők vannak úgy vele, hogy senkinek semmi köze ahhoz, hogy ők hány férfival fekszenek össze?

Egy férfinak pedig ez messze nem olyan egyszerű mint neki így gyakran prostikhoz mennek. Egy prosti pedig jóval tisztább szerintem mint a legtöbb szórakozóhelyes egyéjszakás csajszi, hiszen egy hentes is hamar bezárhatna, ha romlott húst akar eladni.

Felesleges ilyen kérdést feltenned mert ezen az oldalon a szabad szexualitás ismét csak a nők privilégiuma.

2017. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A legrosszabb ***** válasza:
38%
Bizony-bizony, elítélik. Viszont marha érdekes, hogy azt sosem, ha több tucat partnere volt előtte... akiktől sikerült beszerezni párszor valami nyavalyát is. Ez nem bűn, ez tapasztalatszerzés, ez bizonyítja, hogy a pasika jó az ágyban, meg kiváló képességekkel rendelkezik, hogy a legjobb nőket szedje fel, s utána kapkodjanak érte a nők. Nagyjából ezt gondolják a kedves nők.
2017. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem zavarna.
2017. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Legtöbbször úgysem tudják meg, mint ahogy én sem, hogy hány pasas döngette már őket eddig valójában.
2017. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Zavarna.

Olyannal se jönnék össze,akinek sok egyéjszakás "kalandja" volt.

2017. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell vele dicsekedni. Probléma megoldva.
2017. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Még kezet se fognék utána vele.
2017. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy az tényleg érdekes, hogy amikor a nők szabados szexuális életéről van szó, akkor az a hülye szemét, aki rá mer kérdezni, merthogy kinek mi köze hozzá, és az a múlt, a múlt pedig már elmúlt, és csak az számít, ami most van. Fordítva meg... hát nem :D


Nyilván az van a háttérben, hogy a prostizás könnyű, merthogy pénzért van, na de egy nő nem pont ugyanilyen könnyen talál alkalmit?...


(sosem prostiztam, csak szeretek elmélkedni)

2017. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!