Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szabadidőben nem érzem jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szabadidőben nem érzem jól vele magam akkor offos a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok, valahogy a szexen alváson kivul valahogy olyan nem jo vele semmi


Pedig tetszik ami nagyon ritka hogy találok olyat aki mindennek megfelelel. Kulsore tetszik, tanult, önállo, szeret, velem jár, jókat beszélgetunk, lehetne vele tervezni stb stb minden szuper lenne


De valahogy van bennem feltekenyseg is, mikor masokon agyal, szoval velem van de más nokrol beszel gondolkodik meg ilyesmik. Ha ez epp nincs is, de olyan sz.r hogy az exszel pl röhögünk annyit valoban egyrol kommunikalunk, a baratommal meg mintha egymas mellett lennénk csak, nem egyutt.


Szoval lassan ujra off egy kapcsolatom? Kicsit kétlem hogy mindezt valahogy nem ő generalja hogy en nem szívesen vagyok vele, azaz h csak belőlem áradna ez tokegyedul. Sztem eszrevenném ha szivesen lenne velem es jo lenne.


Vagy olyan létezik kapcsolatban hogy az egyik boldog szivesen van velem, es ennek ellenere en benézek mindent es belolem árad egyedul hogy még haverokkal is jobban érezném magam mint a saját barátommal?



#kellemetlen szabadidő oka
2021. júl. 11. 11:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Jav.:szerelmes vagyok, DE
2021. júl. 11. 11:23
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy ő mit érez, a te érzéseid alapján már önmagában egyértelmű, hogy offos ez a kapcsolat. Vagy ha kiderülne, hogy ő beléd van zúgva, akkor együtt maradnál vele annak ellenére, hogy nem érzed jól magad vele?
2021. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy ez ártatlan esetleg ő csak ilyen passziv e es amugy minden rendben, azaz fogadjam el h ő ilyen, mert amugy szeret, hű, érdemes, Vagy esetleg neki én csak púp vagyok a hátán és azt érzem?
2021. júl. 11. 11:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideje elkezdeni kommunikálni, egy kapcsolat nem (csak) szex és alvásból áll. Egy kapcsolat általában úgy kezdődik, hogy megismered a másikat, jól érzed magad vele és ezért akartok kapcsolatban lenni, szexelni. Ha csak a szex működik, marad a szexkapcsolat.
2021. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kapcsolat nem csak a szexből áll hanem pl hogy megértitek egymást de ha nem érzed jól magad vele akkor ne Kinizsi magad tovább , keress olyat akivel nemcsak a szex működik hanem a szabadidőt is jól el tudjátok tölteni
2021. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kinizsi=kínozd csak hülye a telóm
2021. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De ennek ellenére nem múlnak bennem az érzések.

Szoval inkabb vagyunk külön szabadidőben mint együtt, de akkor miért ő az "Isten", miért vagyok szerelmes?

2021. júl. 11. 12:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert ak szíved másképp vélekedik mint az eszed
2021. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
szex kapcsolatban vagytok.. Nekem ez nem tűnik rendes kapcsolatnak ..
2021. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Rendes kapcsolat.igazabol nem rajta mulik

Bennem van csak ez hogy ha raerek szabadidoben akkor potlék kell inkabb mint ő. Mert vele olyan fura semmilyen vagy sz.r:(

2021. júl. 11. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!