Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódom a barátnőmért, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom a barátnőmért, szerintetek normális amit csinál? Szerintem ez nem egy jó kapcsolat.

Figyelt kérdés

A barátnőm kb fél éve ismerkedett meg a barátjával, de már nem igazán lehet kapcsolatnak nevezni, ami köztük van.

A barátja szégyelli őt, nem akarta bemutatni a családjának, mindig kifogásokat keres közös programokra. Csak akkor ugrik, vagy kezdeményez ha szexről van szó.

A barátnőm ebbe belenyugodott. Elfogadta, hogy csak a szex működik, és engedte, hogy kihasználja. Szexuálisan aztán érzelmileg is.

Folyton szomorú, és nekem írja le a gondokat, hogy normális párkapcsolatra lenne szüksége, de így nem működik.

Én mindig írom, hogy hagyja abba a viszonyt a pasival, de őt nem érdekli. Ha össze is vesznek, akkor pár nap múlva megint elkezdenek beszélgetni és szexrandit egyeztetni.

Utána ugyanez van, jól esik a szex, de mindig sír, hogy miért nem lehet több ebből a dologból.

Én ezerszer elmondtam neki, hogy hagyja abba az egészet azzal a pasival, és keressen normálisabbat. De valahogy elmegy a füle mellett. Hagyja, hogy földig tiporják az önbecsülését, mint nő, megalázzák, kihasználják.

Én elmondtam neki, hogy szexre kell neki, nem lesz semmi több, ő mégse képes ezt megérteni, vagy megérti, de úgyis megy utána, mert hajtja a vágy. Mit lehet így tenni vele? Hogy értessem meg vele, hogy az lenne a legjobb neki, ha lezárná az egészet?

Komolyan a szex a legfontosabb egy nőnek? Akkor is ha úgy kezelik, mint egy kutyát? Én ezt nem tudom megérteni.



2021. júl. 11. 15:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%
Jaj istenem, ugyanilyen helyzetben vagyok. Közeli barátnőm egy éve van együtt egy sraccal, de már az elejétől katasztrófa…mindketten kapcsolatfuggok és noha egyiknek sem jó a másik, egyedül mégsem akarnak lenni, így inkább nem szakítanak.
2021. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!