Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek biztos és jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biztos és jó kapcsolat az, ahol az egyik fél közömbös a másikkal? Megéri házasságot és gyereket tervezni?

Figyelt kérdés

Nem az én kapcsolatomról van szó, hanem a tesómról. Nem értem őt, és féltem, hogy belefut valami marhaságba..

Van párja, már 12 éve vannak együtt, együtt is élnek 6 éve. Az elmúlt két-három évben a következő a menetrend: a tesóm heti egy vagy két este minimum nálunk alszik (szüleimnél; én még velük élek), néha többet. Ha vagy ő, vagy a párja beteg, akkor 1-2 hétig van itt. Ha korábban vagy később kell munkába mennie, akkor előző nap nálunk alszik és innen megy. Most az utóbbi pár hónapban emlegeti, hogy a párja kérte, hogy legyen otthon többet (reggel 5-kor megy el dolgozni, és este 8-9 körül ér haza átlagos hétköznapokon, szombaton meg egész nap suliban van, ezt nehezményezi már a párja), erre most is nálunk van múlt hét szerda óta folyamatosan. Szabit vett ki, itthon lazít, tévézget. Pénteken átjött a párja, hogy meglátogassa, abból az lett, hogy anyuval és velem beszélgetett, amíg a tesóm az újságot bújta a fotelben, és rá se bagózott. Az elmúlt időszakban _látványosan_ közömbös a párja iránt.

Most újítják fel a lakásukat, csinálják a babaszobát, jövőre bele akarnak vágni a babaprojektbe.

Jó ötlet ez így? Lehet ennek jó vége?

Nem tudom már, hogy mit gondoljak.

Szerintetek beszéljek erről a tesómmal, hogy ne csináljon hülyeséget? Vagy hagyjam, mert nem az én dolgom? De nem akarom, hogy 3 ember élete el legyen cseszve. :(

Mit gondolnátok? Mit tennétek?


2018. dec. 17. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Lebeszélni nem kell, és nem is tudod. De azt szóba hozhatod, hogy feltűnően kerüli a párját, igyekszik minél kevesebb időt tölteni vele, és ennek mi az oka. Nincs nálatok útban, ne értse félre, de aggódsz érte, hogy történt valami, és nem beszél róla.
2018. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy egyes mondja. Személy szerint én sem tartom jó ötletnek, könnyen sírás lehet a vége.

32/f

2018. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maximum amit az 1-es ír ezen felül semmit ne tegyél.Ők pontosan tudják mi van a kapcsolatukban senki más nem lát bele csak ők ráadásul nagyok már.Soha senki kapcsolatába nem szabad beleszólni.
2019. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell folyamatosan egymas s*be bújniuk. Lehet ők már telefonon kibeszelgették egymással a dolgokat. Vagy csak faradtak. Egyszeri alkalom miatt nem kell elasni őket.
2019. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es

Milyen egyszeri alkalomról van szó?

Írtam, hogy az elmúlt pár évben ez a menetrend folyamatosan.

2019. febr. 12. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!