Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban férfiak! Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak! Túl unalmas egy jó kapcsolat? Vagy miért próbál idegesiteni direkt a párom?

Figyelt kérdés

Lassan négy éve leszünk együtt. Még a felnőtt- és tinikor határán álltam mikor összejöttünk, akkor volt több felesleges vitánk, hisztik, kirohanások stb. Aztán idővel mondhatni beért a fejem lágya és elkezdtem normálisan gondolkodni.

Már csak ritkán, ha épp a hormonjaim is nagyon játszadoznak, akkor borulok ki, de azokat is már kezelem nagyjából.


Szóval kb két éve nagyon harmónikus és jó kapcsolatunk van, veszekedések nélkül, én még tanulok, ő dolgozik, meleg kajával várom haza, meglepem dolgokkal amiket szeret, soha nem mondok nemet a szexre mert én igy ugyanúgy szeretem, foglalkozok a külsőmmel és szeretem ha jól vagyunk, tehát mondhatni idilli a kapcsolatunk.


Viszont néha elkezd direkt idegesiteni engem(Nem a normális hülyeskedésre, viccelődésre gondolok, nem vagyok én sem fapofa) hanem olyan dolgokkal hogy szivat engem más lánnyal. A kapcsolatunk elején eléggé féltékenykedő voltam, durciztam kisebb dolgokon is amit kinőttem. Most meg elég sokszor szivat hasonló dolgokkal, mint amiken akkoriban megsértődtem. Például: kellett mennie egy más országba munkával kapcsolatban, mondta, hogy menjek vele.Én meg az egyetem miatt nem tudtam ő meg elkezdi, hogy nem baj majd jön más és egy nagy vigyor mellé. Vagy beszéltünk arról, hogy szivesen elmennék Afrikába kirándulni, ő meg: 'Én is megnézném a szép fekete nőket.' Ha nem reagálok rájuk, akkor addig folytatja mig a besértődés jeleit nem mutatom, ráncolom a szemöldököm vagy elhúzódóm tőle aztán persze nevet rajtam. Olyan, mintha hiányozna neki, hogy féltékeny legyek ,a veszekedés. Azt mondja cuki vagyok mikor haragszom. Viszont én nem szeretek haragudni, mert az belül nekem rosszul esik, akárhogy is aranyos vagyok közben.

Mit gondoltok erről? Van olyan, hogy 'unjátok' a túl zökkenőmentesen történő együttlétet? :D 21N


2018. febr. 7. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szépen túlkomplikáltad, hogy a pasid egy tiszteletlen paraszt.
2018. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Utána mindig kimagyarázza, hogy nem gondolja komolyan egyáltalán csak tetszik neki mikor haragszom és durcizok.


Ti nem szoktatok ilyesmivel"hülyéskedni"?

2018. febr. 7. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak hianyzik neki valamilyen szinted a feltekeny ened, es ennyi.
2018. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenységet generál, de csak azért hogy azt érezze fontos számodra. Azt kéne megbeszélni vele, hogy miért érzi azt, hogy megerősítésre van szüksége azzal kapcsolatban, hogy még szereted-e vagy sem.
2018. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Valamiért kétlem, hogy ilyen komoly lenne a háttér, hogy nem érzi a fontosságát,a szeretetem, hisz kimutatom neki mindig ahogy csak lehet. Ő is nekem.

Hirtelen erre gondoltam, hogy unalmas neki a jódolga?:)) Én azthittem az a jó, ha a nő nem hisztis, nincsenek sértődések, veszekedések, örültem, hogy ilyen nyugodt tudok lenni. Erre meg hiányzik neki a balhé? :)) Fura nekem ez.

2018. febr. 7. 13:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt szokta meg, akkor igen, hiányozhat neki. Lehet azt gondolja, hogy azért nem féltékenykedsz, mert már nem olyan fontos neked. Annak ellenére is gondolhatja ezt, ha másképp amúgy kimutatod :D
2018. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Hulye vagy. Nem kell egy pasit sem kiszolgalni egyoldaluan. Csicska lettel , potmama. Ezt nem ertekelik a pasik.
2018. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy azt gondolja és azért van szüksége ilyen kis vitákra, mert ő ezt szereti :)))


Utolsó, már bocs de miért hülyézel le anélkül hogy ismernél? Ki kérem magamnak, nem vagyok csicska, csak szeretem azt adni, amit kapok és a szeretetem kimutatni a másiknak, én ettől vagyok bolog. Amiért csak ezt az oldalt irtam le röviden, nem jelenti azt, hogy egyoldalú a dolog. Ha én elfoglalt vagyok, vagy nem vagyok itthon és nincs kaja, ő épp úgy elvisz vacsorázni ahogy én várom őt kajával. Ahogy én meglepem kisebb dolgokkal, úgy ő is mindig hoz valami édességet vagy aranyos tárgyat ami rám emlékeztette és megvette nekem. Ha ezek miatt gondolnád, hogy csicska vagyok -.-

2018. febr. 7. 14:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ezeket miért nem a pároddal beszéled meg, hanem egy rakás ismeretlennel, aki semmit nem tud egyikőtökről sem.


>Utána mindig kimagyarázza, hogy nem gondolja komolyan egyáltalán csak tetszik neki mikor haragszom és durcizok.


És miért állt itt meg a beszélgetés? A barátod láthatóan nem érti, hogy ez neked valódi problémát jelent, vagy nem foglalkozik vele. Miért nem készteted változtatásra? Miért nem utasítod vissza, hogy a saját szórakozására bántson téged, miért nem kéred meg, hogy ne csinálja ezt?


Minden kapcsolatban előfordulnak hasonló problémák, de ezeket lehet kezelni, a kapcsolat egyik alapköve az, hogy alkalmazkodtok egymáshoz. Neked most az a feladatod, hogy megértesd a helyzetet a te szemszögedből. Akkor van baj, ha ő nem is törekszik arra, hogy ne bántson.

2018. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
A jót sosem unnám meg. Pharaszt a barátod.
2018. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!