Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolaton belüli irigység mennyire vethet éket a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak a sikereinek, örömenek neked is örülnöd kellene, nem pedig irigykedni rá. Szerintem hosszútávon mérgező.

Minden ember érez irigységet, ez teljesen normális, viszont itt valószínűleg alacsony az illető önbecsülése, amivel foglalkozni kellene!

2021. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Normalis esetben a parom sikereit a magamenak is erzem, ha valami osszejon neki, azt orommel meselem el a baratainknak is.

Minden ember szokott irigy lenni, en is, de nem a paromra.

2021. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon! Én nagyon örülök a Parom sikereinek ahogy ő is az enyémnek.
2021. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is olyan mint a féltékenység, szép lassan, sunyin mérgezi és teszi tönkre a kapcsolatot - egyáltalán nem fér bele egy jó kapcsolatba. Szerintem egy felnőtt embernek kutya kötelessége kezelni a saját szar önbecsülését, torz önképét és nem hagyni, hogy ezek az érzelmek domináljanak az emberi kapcsolataiban.
2021. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Közénk éket vert, de nem is bánom, mert a szakítás óta rengeteg pozitív dolog történt velem. Kifogtam egy pasit, aki nem hogy örült volna, vagy büszke lett volna rám, irigy volt a sikereimre. Viszont egy idő után én is irigy lettem, de én rajtunk kívülálló emberekre. Például azokra a nőkre, akikre érezhetően büszke volt a párjuk egy diplomaosztót, sikeres forgalmi vizsgát vagy bármi jót illetően.
2021. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban normális esetben együtt küzdünk a céljainkért, erősítjük, motiváljuk egymást. Ha valaki irigykedik a párja sikereire, az nem nevezhető kapcsolatnak.
2021. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legmérgezőbb dolog, amit valaha láttam.(66f)


Pont ellentétesen hat azzal, amitől többet jelent egy pár, mint két független eember.


Ha nem volnék büszke a sikerére, és nem érezném a "mi" sikerüknek, akkor a "mi együtt" létezését tagadom.

2021. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!