Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok aludni a párom mellett?

Figyelt kérdés
Minden nagyon jó vele, viszont, ha együtt alszunk, egyszerűen rosszul alszom, felriadok óránként-fél óránként, éber vagyok, másnap pedig alig tudok magamhoz térni. Mindegy, hogy nálam, vagy nála vagyunk, mindig ez van sajnos. 1 hónapja vagyunk együtt.
2021. júl. 12. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Lehet a tudatalattid sejti, hogy nem megbízható és ébernek kell lenned
2021. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is ez van, egyedül szeretek aludni, ráadásul horkol és a füldugó sem jó hosszabb távon.

Szoktunk külön aludni, ezért már itt is, meg máshol is kaptam durva beszólásokat, hát igen, ez borzalmas, égbekiáltó bűn.

2021. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Én is csak olyan mellett nem tudtam kipihenni magam, akivel együtt sem kellett volna lennünk.
2021. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Idő megszokni. Lehet, hogy ebben a melegben összebújtok, összeizzadtok, és az zavar.
2021. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Aludjatok külön. Mi a kezdetek óta külön alszunk. Hogy valami random senkinek ez nem tetszik? Ki nem sz_rja le? Mi biztos többet dugunk, mint azok akik hullák egész nap, a kialvatlanságtól pedig szép lassan idegbetegek lesznek.
2021. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!