Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell fogadnom a benti macskáit?

Figyelt kérdés

Ti hogyan gondoljátok ezt?


Világ életemben volt cicám, kint az udvaron. Erre a csajnak van két túltenyésztett buta macskája panelben. Még ha kertesben is költözünk össze(esetleg), akkor is benti macskák, neveletlenek. Konyhapulttól kezdve mindenhova fel vannak szokva, be az ágyba, arra kelsz hogy a veséden ugrál...

Nem győzöm váltóruhával, otthon szőrteleníteni. Én nem éltem soha ilyen retekben mint amennyire ezek a macskát szétmocskolják azt a lakást.

Szóval ha összeköltöznénk, mégpedig nálam akkor van esély arra hogy csak vele költözzek össze és a macskáival ne?

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata? Gyerekszületésnél gondolom szintén nem hátrány ha nincs ilyen kosz...


2021. júl. 13. 14:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
En pont ezert huztam balra a macskasokat meg szobakutyasokat, mert tudtam, hogy nem illenenk ossze, mas az ertekrend. Ha ennyire ellene vagy a dolognak, akkor mibol gondolod, hogy ti osszeilletek?
2021. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%

Kompromisszum. Valahogy valami arany-középút. Sok macska olyan, akik panelben nőttek fel, hogy ha kertes házba kerülnek, akkor szeretnek a verandán lógni, ilyesmi.

Illetve, ne feledd, egy pár tíz-nm-es panellakásban arányában soknak tűnik a macskaszőr, aztán egy kertes, erkélyes, teraszos 120-150 nm-es házban már totál más a helyzet.

Ezt nem velünk kellene megbeszélni, hanem vele, ha már azon vagy, hogy költözzetek össze...mondjuk elsőnek beszélgetni kell tudni (:

2021. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Egy igazi macskás nem válna meg semmi pénzért a macskáitól.


Nem baj, ha te nem szereted őket, de akkor sajnos nagy eséllyel nem fog működni a dolog.

2021. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Igen, mert nem kényszerítheted arra, hogy miattad megváljon az állataitól.


Neki egy olyan férfit javaslok, aki szintén szereti a lakásban az állatokat, neked pedig egy olyan nőt, aki nem tartja bent őket.


Egy pasi miatt sosem válnék meg sem a háziállatomtól, sem a hobbimtól és sem egy olyan munkahelytől, amit szeretek. Ki tudja, egyáltalán eljut-e a kapcsolat az összeköltözésig, nem lesz-e válás, szakítás. Most ezért adná fel valaki önmagát?

2021. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Macskak maradnak, te mesz.
2021. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem való neked ez a macskás dolog.. olyat keress aki kint tartja a macskát...
2021. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha szeretnél vele kapcsolatot, akkor igen. Hamarabb kerülsz lapátra, mint ők. A háziállat családtag, őket sem teszed ki más kedvéért.
2021. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Vagy megszőksz vagy megszoksz más út nincs.
2021. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem fog működni. De eleve ha tudtad hogy benti macskái vannak és ezt nem tudod elfogadni miért kezdtél vele kapcsolatba? Én csak magamból indulok ki. Soha nem volt, nem is akartam háziállatot. Bentit pláne. Épp ezért, hozzám hasonló felfogású párt kerestem, mert ez egy olyan dolog, amiben szerintem nem lehet kompromisszumot kötni. Ő nem fog megválni a háziállataitól, te pedig nem fogod tudni 100%-ban tolerálni őket. Ez ilyen sajnos.
2021. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

A macskával van bajod, vagy a kifogásolható higiéniával?

Jelen állás szerint a felelős macskatartás bent történik. Kint sok veszély fenyegeti a cicákat. Épp ezért bent kell kielégíteni a macska vadászösztönét és mozgásigényét. Mennyit foglalkozik naponta a macskákkal a barátnőd? Ki vannak mozgatva a cicák, vagy unatkoznak?

2021. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!