Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a párkapcsolatnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a párkapcsolatnak van valami értelme?

Figyelt kérdés

Egész nyáron nem voltunk sehol, erre mondtam egy programot amit közösen csinálhatnánk, végül elmentünk kirándulni egy kicsit messzebbre, mint ahol élünk. Erre azt mondta, hogy elvagyok kényeztetve, meg kellene engem nevelni. Szerinte az sem baj, ha én nem tudok autót vezetni, ő így eltud engem vinni bárhova, meg van busz is. Egyszer beszélgettünk, és elküldött egy idézetet, amin látszódott annak a képe is, akivel korábban ismerkedett. Persze ő ezekkel a dolgokkal állítása szerint csak viccel.


Előfordult már az hogy mikor kocsival mentünk valahova, és ő vezetett, és kiment elé egy másik kocsi, akkor leállt szidni a másik kocsist.


2021. júl. 13. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Eléggé semmiken akadsz ki. A képes dolog lenne az egyetlen amin kiakadnék, de nagyon. Lehet simán át vagy verve és közben beszél másokkal, lehet nem. Neked kell eldönteni tudsz-e élni ebben hosszútávon. Például semmi baj nem lenne azzal, ha valaki nem nagy túra ember, majd egész nap otthon ül a másikkal. Mert így érzik jól magukat. Ha te ebben nem érzed jól magad, akkor vess véget, mert csak magadnak ártasz vele.
2021. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

🥱😴

2021. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ezt már korábban is megkérdezted, gondolom törölték, azért írtad ki újra.
2021. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Menj el csináld meg jogsit,mert ahogy olvastam arra nagyobb szükséged van.:d
2021. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanezt már feltetted tegnap (vagy tegnapelőtt) a felnőtt párkapcsolatokban is.
2021. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

Jogsit nem olyan egyszerű csináltatni. És ezt mondom úgy hogy a szüleim gazdagok.

Sok pénzbe kerül:

Kresz tanfolyam

E.ü felmérés

kresz vizsga

min. 40 óra vezetőtanfolyam

forgalmi vizsga

és elsősegély vizsga

200e alatt nem szerzel jogsit

2021. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha nem tűnt volna fel, nem a jogsi szerzésről szólt volna a kérdés.
2021. júl. 13. 15:18
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi. Elfelejtettem odaírni hogy a 4-es válaszolónak ment.


De lehet hogy ez is baj. Hamar felkapod a vizet. Meg elég degradálóan válaszoltál. Lehet hogy baj van az attitűdöddel? Hmm

2021. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Ez a pasi szarba se vesz már bocs. Mit óhajt közösen csinálni veled a lepedőgyűrésen kívül? Gondolom nagyon semmit. Találsz jobbat is, akinek nem probléma, hogy közös élményeitek legyenek.
2021. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én semmi rosszat nem írtam azzal, hogy nem a jogsi szerzésről szól a kérdés. Honnan tudtam volna, kinek szól az a válasz?

Elmentünk együtt egy kicsit kirándulni, de én úgy láttam, mintha semmi kedve nem lett volna hozzá, már ott is mondta hogy pl. xy helyre ne menjünk, mert az túl messze van.

2021. júl. 13. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!