Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen megoldást találnál erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldást találnál erre?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, egy filmben láttam, anyám fodrásza mesélte, valahol olvastam,...

Szóval nem kell személyeskedni!


Fiatal pár egy nagyvárosba költözik a fiú új, első munkahelye miatt.

A főnöke megismeri a barátnőjét, aki megtetszik neki.

Erre a fiút folyamatosan próbálja elválasztani a lánytól, de finoman, manipulatív módon. Pl.: Olyan területre teszi, ahol sok a csinos női kolléga a 2X - 4X között. Rendszeresen küldi konferenciákra így a COVID után. Fontos, határidős, így túlórákkal járó projektekbe is bevonja. Területi munkákra is kiküldi, amik országosak, így 2-3 napokat távol van otthonról. Tanfolyamokat ír elő pl. vezetéstechnikai tréning, szakmai nyelv, ... . A lényeg, hogy keveset legyen a lánnyal, és fáradt legyen.


Mit tennél a fiú helyében? A munkahely váltása szakmai öngyilkosság. Mintha a nyerő lottószelvényt húznád le a WC-n. Főleg, hogy az új lakáson is ketyeg a hitel és a barátnőd még tanul.


2021. júl. 13. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ne romantikus filmeken gondolkozz. Éld az életed!
2021. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dönteni kell,szerelem vagy karrier. Mondjuk én sosem értettem a karrierizmust....
2021. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mérlegelni kell a férfinak. Ha a nőt igazán szereti, akkor őt választja. Karriert lehet építeni bárhol, ha ügyes az ember.
2021. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as csillagos 5ös szememben a válaszod, de manapság ellentétét látom." Itt a lehetőséged nagy külföldi karrierre, ezért tanúltál, ez volt a célod, nehogy már egy fiú/lány miatt rontsd el az életed"
2021. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát maradnék. Kevesebbet aludnék, hogy többet legyünk együtt.
2021. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!