Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti milyen megoldást találnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen megoldást találnátok erre a problémára?

Figyelt kérdés
A párom 30 éves, én 22 vagyok. December óta lakunk együtt. Van egy közös vállalkozásunk. A lényeg az,hogy Ő egy nagyon erős jellem.(tipikus kos) én viszont kevésbé vagyok az (én tipikus rák). Ebből adódóan rengeteget vitázunk,mert két külön természet vagyunk. Viszont, a viták sosem tartanak sokáig,mert egyébként élünk-halunk egymásért. Viszont,ami a legjobban zavar,hogy mindenbe beleköt ,amit csinálok,teszek,vagy gondolok. Amikor hazajön munkából,már várom,hogy mi nem fog tetszeni neki. Pedig,mindent megpróbálok úgy tenni,hogy neki is jó legyen,de valami hibát (kötekedni valót) mindig talál. Sokszor felhoztam már neki,hogy ez nicht gut. Ő neki erre az a válasza,hogy csak tanítani akar,mert én még fiatal vagyok,és sok mindent nem tudok. Néha tökre kellemetlenül érzem magam... Mit tehetnék? Hogy oldjam meg ezt a gondot?
2017. ápr. 22. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo korkulonbseg van a parom es koztem, de ha bedobna nekem ilyen "en csak tanitalak" jellegu beszolasokat, akkor mar nem lenne a parom. Az alapveto problema szerintem az, hogy te nem vagy egyenrangu felkent kezelve, hanem csak valami gyerekkent, akit iranyitgatni kell. Ezzel meg tul sok mindent nem lehet kezdeni.
2017. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lenne a párom, ha nem kezelne egyenrangú félként.
2017. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egészen biztos, hogy nem lennék egy olyan alakkal, akiben nulla tisztelet van az irányomba és ennyire nyíltan lenéz.. De a te életed, ha szerinted a szerelem elfogadható kifogás arra, hogy együtt maradj egy ilyen tirpákkal, akkor további kellemes szenvedést.
2017. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát tanítsd te is őt. Mondd el minden alkalommal türelmesen, hogy miért bántó az, amit és ahogyan mond neked és kérd meg, hogy ne tegye.

30 évesen sincs késő együttélési és viselkjedési szabályokat tanulni. :D

2017. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazajön és kifogásai vannak, akkor mondd meg neki, csinálja meg úgy, ahogy nekit teszik, neked jó, ahogy van.
2017. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ő neki erre az a válasza,hogy csak tanítani akar,mert én még fiatal vagyok,és sok mindent nem tudok. "


Közöld vele, hogy nem "tanítóbácsit" akarsz magad mellé, hanem egy egyenjogú partnert és ha erre nem képes, akkor hagyd ott.

2017. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Azért nem ártana tudni, hogy miket kifogásol, miben kötekedik?

Nyolc évig éltem együtt Kossal (meghalt) én is Rák vagyok, 9 évvel volt nálam idősebb, de SOHA még csak hasonlót sem mondott.

Két eset lehetséges, vagy rajtad vezeti le a munkahelyi feszültséget, vagy tényleg szarul intézed a dolgokat.

2017. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen ember nem lenne a párom. Tanítgassa a nénikéjét. Egyértelmű, hogy nem kezel egyenrangú félként.
2017. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!