Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért en erzem magam meg mindig hibásnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom ide írjam e ki vagy a szakítás témába de szerintem oda is kifogom ,

remelem azért itt is megért valaki vagy tud tanácsot adni.. .Nem tudom hol is kezdjem

Másfél évig voltam egy fiúval akivel az elején meglepő módon hatalmas szerelem volt

Amolyan else hiszem , tul szép hogy igaz legyen...

Nos az első három hónapba mind a három hónapban harom különböző lannyal beszelt..az osszesre rajottem

Az egyikkel akkor volt együtt mialatt ossze jott velem..természetesen én nem tudtam róla es o se rólam...

És ez így ment meg két lánnyal

Üzenetek, hányinger keltő -beszélgetések... en megbocsájtottam

Mindig. Mondta hogy ő engem akar örökre.. higgyek neki soha tobbet.. letilt mindenkit

Mondanom se kell hogy senkit se tiltott le.. az egyik volt nője fenyegetett engem es engem ócsárolt neki. A kapcsolat elejen. Megígérte a volt párom hogy soha tobbet nem beszél vele

Ez volt novemberbe mikor fenyegetett a nő és még áprilisban is -beszéltek.. bennem van az hogy mi a szarert kelett ezt tenni, hogy nem tudott engem megvédni es engem nezni es figyelmen kívül hagyni azt a lányt azok után ahogy rólam beszélt...

A másik oldalam meg azt mondja

Jaj hat áprilisban nem -beszéltek olyan témáról, csak mizu ilyenek.. lehet hogy én gondoltam túl es nem is hiba ez.... ez van bennem es allandoan ezen őrlődök.... szerintetek ?

A másik dolog

Idő közben.. kijött az igazi énje.. és a szivem szakadt meg..

Bántott sokszor

Utott, folytogatott

Orrba vágott

A szám felvolt repedve legalább 4 szer.. ha a hangnem nem olyan volt, ha csúnyán neztem ra kicsit is vagy ha nem tudtam számára megfelelő választ adni valamire..ütött

Én nagyon szerettem es tudom hogy egy idióta voltam mert megbocsájtottam! Tűrtem

Annyira tűrtem hogy mindent elviseltem.

Mégis en erzem ugy hogy többet vesztettem...a legutolsó húzása az volt hogy azért kurvázta le a baratnom es engem mert lementem a barátnőmhöz.. emlékszem utanna másnap szerette volna ha lemegyek hozza.. en elgyengültem.. aznap mondtam neki jo meglátom lemegyek e beszelni erről.. majd másnap reggel ugy keltem fel hogy nem. Nem. Nem. Nem akarok lemenni ...Nem megy..

Üzenetbe aznap reggel mar ereztem hogy kóstolgat es a sok évi bántalmazás utan nekem elég volt egy kis kóstolgatás is.... momdtam neki nem megyek sehová

Lejött...

Könyörgött mondta ha szeretjük egymást megoldjuk... stb en nem -bírtam mar mondani semmit..emlékszem én hulye kimentem vele beszélni mikor lejött, és mikor elakartam menni nem engedett el

Úgy megvert hogy a szám középe véraláfutásos lett ... onnantól meg este felhívott mondta menjek le

Mondom nem sajnálom, nem megy ... és eltűnt

Gyerekesen hangzik ez majd biztos

De instan akkor még követtük egymást. Egyik nap látom hogy megjelent az instajan az a lány

Akinek azt írta mialatt együtt vollt velem

Idézem :nalad gyönyörűbb lányt meg soha nem láttam gyönyörű vagy ...

Megláttam es teljesen elöntött a méreg a szomorusag.. maga a tény hogy magam előtt latom azt a nőt akinek ezeket írta...

Nekem akkor irt egy pár napja egy srác. Akinek kiönthettem a lelkem es támogatott mindenben .. ezek utan pár napra az egyik képem alá ez a srác kommentelt egy szívet

Bevallom engem kicsit az hajtott hogy majd megmutatom en is hogy nekem is van valaki.. és vissza irtam a kommentre egy szívet én is..

Amint meglátta a volt párom ki is követett egyből es utanna soha nem keresett.

Na szóval en azóta ezen rágódom

Hogy talán mégse kelett volna válaszolni arra a kommnetre mert elhamarkodott volt.

Szakítás után 5 nappal kommentelni .. en érzek bűntudatot hogy hogy tehettem ezt...kérlek mondjátok el jogosan van e bűntudatom ? Mondjátok el mit gondoltok erről az egészről..


2021. júl. 14. 10:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A túl szép hogy igaz legyen az egy jel.
2021. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak az vagy "hibás", mert voltál olyan hülye hogy ezt egyáltalán elviselted 🤷‍♂️
2021. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ugy gondoljatok hogy a többibe amit leírtam abba nem jogos a bűntudatom? ..
2021. júl. 14. 10:49
 4/30 A kérdező kommentje:
Tehát..Nem kéne magam hibásnak erezni ?
2021. júl. 14. 10:50
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nem normális bántalmazó kapcsolat volt, mert csak a birtoklási vágy miatt nem akart békén hagyni a faszi, de már nem szeretett és más nők után koslatott. Azokat is megveri majd párszor. Az ilyen nem változik meg sosem. Jól tetted hogy nem foglalkoztál vele többet. Ezzel nyertél magadnak időt, hogy jobb életet élhess.
2021. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember téged lelkileg megnyomorított. Elérte, hogy megver, megaláz, megcsal stb. és még te érezd magad rosszul, amiért ez neked nem tetszik. Sajnos a lelkileg gyenge embereket könnyű így manipulálni, én nagyon sajnálom ezt a dolgot, de itt csak te tudsz magadon segíteni. Amint felismered, hogy ez a köpedék ember, mi is valójában, már neked is könnyebb lesz.
2021. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Mièrt lennèl hibás? Szakítottatok, ès így vègre leszállt rólad. Ez a legjobb ami törtènhetett.

Vagy mit akartál mèg? Kell a fájás? Nem èrtelek...

2021. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ugy értem hogy pár napra rá kommenteltem egy szívet a sracnak... ezért érzek bűntudatot
2021. júl. 14. 10:59
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd önmagad!
2021. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
8-as Nem bűntudatot kellene érezned, hanem megkönnyebbülést. Keress gyorsan pszichológust, mert a következő bántalmazó kapcsolat az életedbe kerülhet.
2021. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!